اخبار

فرماندار شهرستان قروه:

رسیدن به موفقیت در بستر امنیت حاصل می شود

فرماندار شهرستان قروه با بیان اینکه رسیدن به موفقیت در تمامی عرصه ها در بستر امنیت حاصل می شود، خواستار تلاش برای خدمت رسانی بهتر در جامعه شد.
رسیدن  به موفقیت در بستر امنیت حاصل می شود

موحد امان اللهی بعد از ظهر امروز دوشنبه در نشست شورای اداری قروه که در آن فرمانده جدید نیروی انتظامی شهرستان معرفی شد، اظهار داشت: یکی از مأموریت های اصلی نیروی انتظامی که در واقع فلسفه وجود این سازمان محسوب می شود برقراری امنیت و نظم اجتماعی و عمومی است.

به گفته وی امروزه احساس امنیت از خود امنیت با ارزش تر بوده و این حاصل نتیجه تلاش نیروی انتظامی است.

امان اللهی با بیان اینکه شهرستان قروه در انقلاب و سال های جنگ هرچه داشته است را گذاشته و شهیدانی را تقدیم این نظام کرده، افزود: مردم این منطقه نیازمند بهترین ها هستند و می طلبد که تلاش ها و کارها بیشتر از قبل شود.

وی از اینکه موفقیت در همه حوزه ها اعم از اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی و ... نیازمند امنیت است گفت و تصریح کرد: تمامی این مسایل در بستر امنیت حاصل می شود و این اهمیت نیروی انتظامی را دو چندان می کند و در واقع هرچه ناجا موفق تر باشد کارها بهتر پیش خواهد رفت.

امان اللهی در ادامه از قدیمی بودن محیط فیزیکی نیروی انتظامی قروه سخن گفت و خواستار بهسازی و ساماندهی این مکان برای تقویت روحیه کارکنان و ارتقای خدمت رسانی بهتر شد.

کد 

بازدید [ 612 ]
برچسب ها