اخبار

با هدف کمک به اقشار آسیب دیده از کرونا

رزمایش کمک های مومنانه در قروه آغاز شد

در این نشست که با عنوان اجرای هماهنگی کمک های مومنانه صورت گرفت مقرر شد که آشپزخانه های بهداشتی با تهیه ی غذا برای مستمندان احداث گردد و تمامی نیکوکاران کمک های خود را بصورت هماهنگ در یک مکان جمع آوری کنند.
رزمایش کمک های مومنانه در قروه آغاز شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قروه ، در نشست قرارگاه رزمایش کمک های مومنانه در راستای مقابله با کرونا و رسیدگی به اقشار آسیب دیده از این بیماری برگزار شد .

فرماندار شهرستان قروه در این نشست بیان کرد : یکی از مشکلات کرونا این بود که جان عزیزانمان را تهدید کرد و بیماری بسیار هزینه بر برای وزارت بهداشت بود .

به گفته حسین الماسی کرونا نشان داد که اگر یک جنگ بیولوژیکی در کشور اتفاق بیافتد تا چه میزان آمادگی مقابله وجود دارد.

وی تشکیل قرارگاه کمک های مومنانه را به صورت سازمان دهی شده در راستای کمک به اقشاری که بر اثر بیماری کرونا آسیب دیده اند دانست .

الماسی همچنین گفت که باید بتوان در این رزمایش مشارکت مردم را مثل همیشه جلب کرد و کمک ها به درستی جمع آوری و میان نیازمندان واقعی توزیع گردد.

امام جمعه قروه نیز در این نشست با بیان اینکه 3 گروه هدف گذاری شده اند که بتوانند قرارگاه کمک های مومنانه را در اجرای کار کمک کنند افزود: گروه هایی هدف گذاری شده اند که بتوان از طریق آنان بسته های معیشتی و بهداشتی را توزیع نمود.

وی بر احداث آشپزخانه در سطح شهرستان اشاره نمود و گفت: این آشپزخانه ها باید با رعایت نکات بهداشتی ساخته شوند تا بتوانند نیازمندان جامعه را مورد پوشش قرار دهند .

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه قروه نیز در این جلسه با اشاره به سخنان رهبر معظم انقلاب اسلامی گفت: عده ای در این شرایط کرونا به سختی زندگی می کنند.

محمدرضا مومنی با بیان اینکه باید شان و منزلت خانواده ها کاملا رعایت شود افزود: باید به گونه ای این رزمایش برگزار شود که کرامت و شان و منزلت خانواده ها کاملا حفظ شود.

بازدید [ 355 ]
برچسب ها