اخبار

فرماندار شهرستان قروه :

راز موفقیت مقابله با کرونا تغییر سبک زندگی اجتماعی مردم است

فرماندار شهرستان قروه با بیان اینکه راز موفقیت کشورمان را مدیون تغییر سبک زندگی و اجتماعی مردمان هستیم ،اظهار داشت : بیماری کرونا مشکلات زیادی را به جامعه تحمیل کرد و باید راه حلی برای این آسیب در نظر گرفت.
راز موفقیت مقابله با کرونا تغییر سبک زندگی اجتماعی مردم است

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قروه ، ظهر روز شنبه  اولین جلسه شورای آموزش و پرورش در سال 99 با محوریت شبکه ملی دانش آموزی (شاد) و همچنین مشکلات آموزشی در راستای پیشگیری از ویروس کرونا بررسی و برگزار شد.

فرماندار شهرستان قروه در این نشست گفت که یکی از دلایل موفقیت ایران در مقابله با کرونا غنای فرهنگی مردم و عملکرد خوب دولت و حکومت است.

حسین الماسی بیان کرد :  اولین مشکل کرونا این بود که جان عزیزانمان را تهدید کرد و دومین مشکل تحمیل تغییر و تحول سبک زندگی اجتماعی مردم بود .

به گفته ی وی این تغییر و تحول سبک زندگی نوعی مزیت به حساب می آید که رفتار اجتماعی مردم از همه نظر رعایت گردد .

الماسی سومین مشکل را مربوط به هزینه بر بودن بیماری برای وزارت بهداشت دانست و افزود :جدای ازین موارد آسیب های اجتماعی که کرونا به مردم زد در کنار تعطیلی دانشگاه ها و مدارس خسران های زیادی بالخصوص از  نظر روانی ایجاد کرده است.

رییس شورای آموزش و پرورش در ادامه با اشاره به مشکلات بازاریان در این شرایط عنوان کرد : از تمامی مشکلات بازاریان و اصنافی که در این مدت دچار آسیب های اقتصادی و معیشتی فراوانی شده اند مطلع بوده و به شدت پیگیر حل مشکلات آنان هستیم.

الماسی همچنین از پویش های مردمی تشکیل شده در شهرستان قروه تشکر کرد و با اشاره به پتانسیل هایی که در شهرستان وجود دارد گفت که انتظار همیاری بیشتری در این شرایط می رود.

بازدید [ 341 ]
برچسب ها