اخبار

در روز آتش نشان صورت گرفت؛

دیدار سرپرست فرمانداری شهرستان قروه با آتش نشانان

به مناسبت هفتم مهر ماه روز آتش نشان ، حسین الماسی سرپرست فرمانداری شهرستان قروه ، شهردار و اعضای شورای شهر قروه با آتش نشانان فداکار دیدار کردند .
دیدار سرپرست فرمانداری شهرستان قروه با آتش نشانان

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قروه ، سرپرست فرمانداری شهرستان قروه در این دیدار گفت : کار آتش نشانان پر از حادثه و سرشار از عشق به مردم و ایثار است و در حوادث مختلف با فداکاری  در جهت خدمت به هم نوعان خویش اقدام می کنند.

 

 

حسین الماسی افزود :  آتش نشانی جزء مشاغل سخت بوده و یک آتش نشان  با خطرات زیادی مواجه است ، حادثه نیز هیچ گاه خبر نمی کند و یک آتش نشان همواره هوشیار و آگاه با مهارت بهنگام خویش نقش موثری در نجات حادثه دیدگان دارد.

 

الماسی با تاکید بر مسئله آموزش همگانی ایمنی و اطفاء حریق اظهار داشت : تأمین امکانات مورد نیاز و تجهیز هر چه بیشتر آتش نشانی ضروری است،  تا آتش نشانان ما ضمن حفظ سلامت خود، با بدست آوردن مهارتها و بروز رسانی آنها در کنترل آسیب های ناشی از حوادث  مفید و مؤثر باشند .

 

 

در این دیدار مسئول آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر قروه گفت : در شهر قروه 21 آتش نشان در 2 ایستگاه فعالیت دارند و از 4 دستگاه ماشین آلات سنگین آتش نشانی بهرمند هستیم .

 

سعید حسن بیگی در خصوص فعالیت های انجام شده در 6 ماه اول سال 98 نیز اظهار داشت : در این مدت 261 مورد آتش سوزی که بیشتر آن به فضای سبز، اراضی کشاورزی و مراتع مربوط می شود، اطفاء شده است و در عملیات های مربوط به حوادث مختلف دیگر 326 مورد امدادرسانی انجام گرفته است که در کل یگان سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر قروه در 587 مورد آتش سوزی و حوادث مختلف خدمات ارائه نموده است .

 

در ادامه این دیدار با اهدای لوح تقدیر و شاخه گل از تلاش های بی وقفه آتش نشانان فداکار قروه ای تجلیل به عمل آمد .

دیدار سرپرست فرمانداری شهرستان قروه با آتش نشانان

بازدید [ 461 ]