اخبار

قروه؛

دومین جلسه هماهنگی کمیته های شهرستانی ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی برگزار شد

دومین جلسه هماهنگی ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی شهرستان قروه به ریاست فرماندار و باحضور اعضاء ستاد در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.
دومین جلسه هماهنگی کمیته های شهرستانی ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی  برگزار شد

 

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قروه ، فرماندار در این نشست گفت : از ویژگی های انقلاب اسلامی ایران منحصر بفرد بودن آن ومردمی بودن آنست و دلیل پایداری انقلاب آنهم در شرایطی که همه دنیا برعلیه جمهوری اسلامی ایران قرار گرفته همین مردمی بودن آن است.

 

 

حسین الماسی اظهار داشت: درطی این سی وچهار سال دستاوردها و برکات بسیار زیادی از انقلاب برای کشور ما حاصل شده که باید قدر بدانیم و همه مدیران ومسئولین وظیفه دارند در قبال حمایت از انقلاب و ارزشهای آن و آگاه سازی مردم در جهت برگزاری جشنهای انقلاب تلاش نمایند.

 

 

الماسی حضور مردم در صحنه و پایبندی مردم به ارزشهای انقلاب و نیز آرمانهای شهدا را مهمترین عامل در خنثی سازی توطئه های استکبار جهانی دانست و افزود: خوشبختانه کشورمان در بخش دفاعی نیز قدرت بلامنازع منطقه است و حتی در بخش فرا منطقه ای نیز حرفهایی برای گفتن دارد.

 

 

وی عنوان کرد: تلاش نمائیم که مراسم امسال به صورتی باشکوه وباحضور حداکثری مردم اجراشود.

 

 

رییس ستاد دهه فجر شهرستان قروه در مورد بهره‌برداری از  پروژه‌های عمرانی قابل افتتاح درایام ا... دهه فجر در شهرستان  گفت : پروژه های  عمرانی در بخش های مختلف کشاورزی، صنعتی، عمران شهری وروستایی ,آموزشی وفرهنگی، گازرسانی و....به  بهره‌برداری خواهد رسید و مدیران دستگاه های اجرایی می بایست سایر  پروژه های  قابل افتتاح را اعلام  و نسبت به رفع موارد جزئی  آنها اقدام نمایند.

 

 

گلباران تمثال مبارک امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری (مدظله العالی) نواختن زنگ انقلاب در مدارس ، اعلام برنامه های اجرایی و پروژه های قابل افتتاح در شهرستان، تأکید بر اطلاع رسانی مناسب و فضاسازی شهرها و روستاها و ادارات و بازار با رعایت ایام فاطمیه (س)، لزوم همکاری و هماهنگی دستگاه ها بر اجرای برنامه های اثرگذار و مردمی در ایام الله دهه فجر، دعوت و مشارکت بالای اقشار مختلف برای حضور در مراسمات به ویژه راهپیمائی یوم الله 22 بهمن ماه و لزوم اطلاع رسانی و پوشش خبری برنامه ها از جمله مهمترین موارد مورد تأکید در این جلسه بود.

 

 

دراین جلسه کمیته های 17 گانه شامل کمیته های:طرح وبرنامه،ارتباطات واطلاع رسانی، مساجدوتشکلهای اسلامی، ایثارگران، زنان و خانواده، دانشجویی، فرهنگیان و دانش آموزی، کودک و نوجوان، اصناف، کارگری، بسیج، ورزش، همیاری و تشکلهای مردمی، روستایی و عشایری، فرهنگی و هنری و کمیته مراسم تشکیل و مقرر شد برنامه ها وفعالیت های ویژه ایام ا... دهه فجر را برنامه ریزی وپیگیری نمایند.

 

 

 

.

دومین جلسه هماهنگی ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی شهرستان قروه8.11.98

بازدید [ 200 ]