اخبار

فرمانده لشکر 28 پیاده کردستان :

درخشان ترین برگ زرین انقلاب شکوهمند اسلامی 22 بهمن ماه است که هر سال شکوه و عظمت بیشتری پیدا می کند

همزمان با دهه مبارک فجر و چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران ، جشن انقلاب در مسجد النبی(ص) برگزار شد .
درخشان ترین برگ زرین انقلاب شکوهمند اسلامی 22 بهمن ماه است که هر سال شکوه و عظمت بیشتری پیدا می کند

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قروه ، همزمان با دهه مبارک فجر و چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران ، جشن انقلاب با حضور فرماندار شهرستان قروه ، نماینده مردم قروه و دهگلان در مجلس ، امام جمعه اهل سنت قروه و فرمانده لشکر 28 پیاده کردستان و همچنین مدیران ادرات و سازمانها و جمع کثیری از مردم انقلابی و متدین شهر قروه در مسجد النبی(ص) برگزار شد .

در این مراسم امیر سرتیپ ابوالفضل برزگری با تبریک چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران و تسلیت ایام فاطمیه (س) گفت : در کتاب تاریخ انقلاب صفحات زرین و روزهای مهمی نوشته شده است که درخشان ترین برگز زرین انقلاب شکوهمند اسلامی 22 بهمن ماه است که هر سال شکوه و عظمت بیشتری پیدا می کند.

فرمانده لشکر 28 پیاده کردستان با اشاره به بیعت تاریخی همافران با امام خمینی (ره) در 19 بهمن سال 57  عنوان کرد : این حضور نیروهای ارتش و دیدار و بیعت با امام خوبی ها موجب شد که ستون رژیم ستم شاهی فرو بریزد .

وی 22 بهمن را روز تجلی اندیشه های والای حضرت امام خمینی (ره) دانست و اظهار داشت : این روز در حقیقت روز به ثمر رسیدن خون شهدا و ایثار و شجاعت مردم انقلابی ایران است و امروزه که با سخت ترین تحریم ها و توطئه ها از سوی نظام سلطه روبه رو هستیم با حضوری حماسی در راهپیمائی 22 بهمن یک بار دیگر دشمن را ناکام و سرافکنده خواهیم کرد .

جشن انقلاب در مسجد النبی (ص)

بازدید [ 318 ]