اخبار

نمازگزاران قروه ای در حمایت از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی؛

خشم و انزجار مردم قروه از اقدام اخیر آمریکا / سپاه پاسداران یعنی 80 میلیون ایرانی

امروز نمازگزاران قروه ای پس از برگزاری مراسم عبادی سیاسی نماز جمعه با مشت های گره کرده خشم و انزجار خود را از رفتار خصمانه آمریکا با فریاد های مرگ بر آمریکا نشان دادند.
خشم و انزجار مردم قروه از اقدام اخیر آمریکا / سپاه پاسداران یعنی 80 میلیون ایرانی

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قروه ، امروز نمازگزاران قروه ای پس از برگزاری مراسم عبادی سیاسی نماز جمعه با مشت های گره کرده خشم و انزجار خود را از رفتار خصمانه آمریکا با فریاد های مرگ بر آمریکا نشان دادند.

گفتنی است موحد امان اللهی فرماندار و رئیس شورای تأمین شهرستان قروه در این مراسم با لباس مقدس سپاه پاسداران حضور داشت .

در این مراسم ماموستا ملاهاشم نوری خطیب نماز جمعه اهل سنت قروه با بیان اینکه سپاه پاسداران به معنای 80 میلیون ایرانی است ،اظهار داشت: آمریکا خود یک کشور خون ریز و استعمارگر و حامی تروریست است و نمی تواند چهره واقعی خود را پنهان کند.

وی افزود : دولت آمریکا امروز به عنوان یک دولت جنایتکار در سطح جهان شناخته می شود که خون ریزی و کودک کشی از اعمال آنان است.

وی ادامه داد: در طول 4 دهه عمر با برکت انقلاب اسلامی همواره شاهد دشمنی های آمریکا با ملت ایران اسلامی بوده ایم و همیشه ترس و وحشت آمریکا از انقلاب اسلامی دیده شده است.

امام جمعه اهل سنت قروه ادامه داد: وحشت آمریکا از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی برای همگان ملموس است و هم اکنون آمریکا این وحشت را بیش از پیش نمایان کرده است.

نوری بیان داشت: آمریکا خود به عنوان حامی تروریست شناخته می شود و نمی تواند چنین حقیقتی را پنهان کند.

وی با اشاره به خدمات سپاه پاسداران افزود: سپاه یک حزب نیست بلکه یک نهاد مردمی و از بطن مردم است که به عنوان نیروی نظامی کشور شناخته می شود و مردم ایران به آن تکیه دارند.

به گفته نوری این اقدام آمریکا هیچ تاثیری در حرکت انقلابی سپاه پاسداران نخواهد داشت و اقتدار و توانمندی سپاه را بیش از گذشته نشان می دهد.بازدید [ 290 ]
برچسب ها