اخبار

در آخرین جلسه شورای آموزش و پرورش سال 97 عنوان شد:

خرسندی فرماندار از فعالیت های شورای آموزش و پرورش شهرستان قروه و آرزوی سالی پر از موفقیت برای مجموعه آموزش و پرورش

یازدهمین جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان قروه برگزار شد
خرسندی فرماندار از فعالیت های شورای آموزش و پرورش شهرستان قروه و آرزوی سالی پر از موفقیت برای مجموعه آموزش و پرورش

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قروه ؛ فرماندار و رئیس شورای آموزش و پرورش شهرستان قروه با اشاره به بازدید از مدارس در برنامه بازدید از روستا و بررسی مشکلات و مسائل موجود در این مدارس از فعالیت های مستمر و منظم شورای آموزش و پرورش ابراز رضایت کرد و از این شورا به عنوان یکی از منظم ترین شوراها نام برد که جلسات آن به صورت پیوسته برگزار شده است .

موحد امان اللهی با تبریک ماه رجب و تبریک پیشاپیش سال نو در آخرین جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان قروه برای مجموعه آموزش و پرورش آرزو کرد که سالی پر از موفقیت را پیش رو داشته باشند .

امان اللهی با اشاره به اهمیت موضوع دختران تارک تحصیل در مناطق روستایی گفت : نشست کارشناسی با حضور مسئولین آموزش و پرورش ، والدین دانش آموزان و کارشناسان روانشناسی و علوم تربیتی برگزار گردد که بتوان راهکاری مناسب برای رفع این مشکل پیدا کرد ، چرا که ترک تحصیل دختران یکی از دغدغه های مهم شورای آموزش و پرورش است .

 

 

فرماندار قروه طی تماس با مدیرکل سازمان تجهیز و نوسازی مدارس استان کردستان از اختصاص بودجه جهت اجرای سیستم گرمایشی استاندارد در 20 مدرسه شهرستان قروه توسط سازمان تجهیز و نوسازی خبر داد  و گفت : این 20 مدرسه به مناقصه گذاشته شده است و به زودی پیمانکاران اجرای پروژه مشخص خواهند شد .

مدیر آموزش و پرورش شهرستان قروه نیز در این جلسه با اشاره به فعالیت های انجام شده آموزش و پرورش در اسفند ماه گفت : افتتاح طرح جابربن حیان در دبستان شاهد امام سجاد (ع) و مشارکت فرهنگیان و دانش اموزان در جشن نیکوکاری و برنامه های هفته منابع طبیعی و درخت کاری از جمله این برنامه ها بوده است .

 

 

جعفر عبدالملکی همچنین به کسب مقام های ورزشی در مسابقات استانی توسط دانش آموزان شهرستان قروه اشاره کرد و افزود : تیم فوتسال دختران قهرمان و تیم والیبال دختران نیز نایب قهرمان استان شده اند و همچنین تیم والیبال پسران موفق شدند که بر سکوی قهرمانی استان بایستند .

در ادامه ، موضوع برگزاری سیزدهمین جشنواره خیرین مدرسه ساز و همچنین برگزاری دومین جشواره استانی ریاضیات و دست سازه مطرح و به بحث و تبادل نظر گذاشته شد که فرماندار شهرستان قروه بخشی از مبلغ مورد نیاز جشنواره ریاضیات و دست سازه را تقبل کرد .

گفتنی است این جشنواره با حضور دانش آموزان مقاطع تحصیلی اول و دوم متوسطه استان کردستان در محورهای دست سازه ریاضی بر اساس کتب درسی ، کاریکاتور ریاضی ، انشا نویسی ریاضیات و انیمیشن و ریاضیات در اردیبهشت ماه سال 98 برگزار خواهد شد . 

 

بازدید [ 359 ]
برچسب ها