اخبار

قروه؛

حمایت مردم از اقتدار جمهوری اسلامی

مردم شهرستان قروه همزمان با سراسر کشور با حضور گسترده خود در حمایت از اقتدار ایران اسلامی با فریاد مرگ بر آمریکا خشم و انزجار خود از دشمنان را نشان دادند.
حمایت مردم  از اقتدار جمهوری اسلامی

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قروه، ظهر امروز و پس از اقامه نماز جمعه در مسجد جامع شهرستان قروه مردم با حرکت به سمت چهارراه حسینیه در اجتماعی گسترده با فریاد مرگ بر آمریکا ، مرگ بر اسراییل، مرگ بر انگلیس و مرگ بر آل سعود خائن؛ حمایت خود از اقتدار ایران اسلامی در برابر استکبار جهانی و در راس آن آمریکای جنایتکار را به تصویر کشیدند.

 

این راهپیمایی در پی درخواست‌های مکرر مردمی پس از اقامه نماز دشمن‌شکن عبادی ـ سیاسی جمعه این هفته (27 دی ماه) در حمایت از اقدام شجاعانه و با صلابت سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در شکستن هیمنه پوشالی طاغوت اعظم، آمریکای جانی و پشتیبانی از مؤلفه‌های قدرت و اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی در تقابل با دشمنان کینه توز کشور و پاسداشت مجاهدت‌های خالصانه و شبانه‌روزی نیروهای مسلح ارزشی و مردمی جمهوری اسلامی ایران خاصّه سپاه مقتدر و مایه مباهات پاسداران انقلاب اسلامی به لحاظ شرایط ناشی از سقوط هواپیمای مسافربری و موج‌سواری رذیلانه سردمداران خون آشام شیطان بزرگ و مزدوران منطقهای آن و همچنین ابراز و اعلام همدردی و تکریم خانواده‌های داغدار توأم با محکومیت هتاکی‌های بی‌شرمانه ساختارشکنان و وقاحت سفیر خبیث انگلیس مکار و روباه صفت، برگزار شد.

 

 

فرماندار قروه در این مراسم و طی سخنانی با تقدیر از حضور حماسی مردم بیان داشت: این روزها ما داغدار حادثه های تلخی هستیم که از جمله آن شهادت سردار سلیمانی و حادثه سقوط هواپیمای مسافربری اوکراینی که به شهادت 147 ایرانی منجر شد و همچنین حادثه سیل سیستان و بلوچستان می توان اشاره کرد.

 

حسین الماسی به محبت قلبی مردم نسبت به سردار سلیمانی اشاره نمود و گفت: در خاورمیانه طی نیم قرن گذشته جامعه مسلمانان در ذلت به سر می بردند و با حضور رژیم صهیونیستی در تنگنا بودند تا اینکه انقلاب اسلامی به پیروزی رسید و ثمره این انقلاب تربیت سردارانی چون سردار شهید همدانی و سردار سلیمانی و دیگر سرداران ایرانی بود که برای کمک به مسلمانان مظلوم وارد عمل شدند.

 

الماسی ادامه داد: دشمن فکر نمی کرد که شهادت سردار سلیمانی اتحاد بزرگی را در ایران اسلامی ایجاد کند و ما دیدیم که برای اولین بار در 50 سال گذشته پایگاه آمریکایی ها مورد حمله موشک های ایران اسلامی قرار گرفت.

 

وی با تاکید بر اینکه مقصر سقوط هواپیمای مسافربری نیز آمریکا بود ادامه داد: اگر آمریکای جنایتکار خباثت و دشمنی نمی کرد قطعا چنین حادثه ای نیز رخ نمی داد.

 

الماسی با اشاره به اینکه سردار حاجی زاده با شجاعت حقیقت را بیان کرد گفت: همین موضوع را با سخنان آمریکایی ها مقایسه کنید که آیا آنها هم در رابطه با حمله موشکی ایران و تعداد کشته ها و مجروح های خود حقیقت را بیان می کنند؟

 

وی با بیان اینکه همه جناح های سیاسی سردار سلیمانی را دوست داشتند افزود: سردار سلیمانی سردار دلها بود که بعد از 41 سال از پیروزی انقلاب اسلامی ملت ایران هنوز خسته نشده اند و آن حماسه بزرگ را در تشییع پیکر این شهید گرانقدر آفریدند.

 

 

 

.

حمایت مردم از اقتدار جمهوری اسلامی

بازدید [ 179 ]