اخبار

فرماندار قروه:

حضور مردم در راهپیمایی 22 بهمن عامل بازدارندگی دشمنان است

سنندج - ایرنا - فرماندار قروه گفت: حضور مردم در صحنه های حساس نظام از جمله راهپیمایی 22 بهمن بعنوان یک قدرت نرم بازدارنده و قوی در عرصه بین المللی و تقویت داخلی در برابر دشمنان است.
حضور مردم در راهپیمایی 22 بهمن عامل بازدارندگی دشمنان است

به گزارش روابط عمومی فرمانداری قروه، پرویز کولانی در گفت و گو با ایرنا افزود: بعد از حضور پرشور مردم در انتخابات و راهپیمایی ها بارها دشمنان از پافشاری بر تصمیمات غلط خود دست برداشته و ناچار شده اند که در برابر ابهت ملت ایران عقب نشینی کنند.

به گفته وی، در نظامی که مردم به عنوان یکی از پایه های اصلی تامین امنیت در داخل کشور، منطقه و سطح بین المللی هستند، آن نظام دارای اقتدار جهانی است.

کولانی با اشاره به اینکه انقلاب اسلامی برپایه نظام مردم سالاری دینی بنا نهاده شده است گفت: نقش مردم از همان ابتدای شروع نهضت توسط حضرت امام (ره) یک نقش اساسی و بی بدیل بود به گونه ای که یکی از رمزهای سه گانه موفقیت انقلاب اسلامی و پیروزی آن، حضور و وحدت مردم درکنار ایمان بخدا و رهبری حضرت امام بود.

فرماندار قروه حضور مردم در وقایع مهم بعد از انقلاب همچون جنگ تحمیلی، انتخابات و راهپیمایی ها، خنثی کننده توطئه های دشمنان نظام دانست و گفت: بعد از پیروزی انقلاب اسلامی نیز همواره دنیا حضور ملت ما را در عرصه های مختلف به ویژه یوم الله 22بهمن رصد کرده و درپی شکاف بین حاکمیت و ملت هستند.

کولانی تاکید کرد: توطئه دشمنان همواره خنثی شده و مردم با حضور پرشور خود در راهپیمایی 22 بهمن بار دیگر به دشمن نشان خواهند داد که پشت سر مقام معظم رهبری در راستای تعالی بیشتر نظام ایستاده اند.

وی وحدت را یکی از مولفه های مهم امنیت خواند و افزود: دشمنان از وحدت ملت ایران هراس داشته و آن را سد راه رسیدن به اهداف شوم خود می دانند؛ بنابراین از ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی، دشمنان همواره سعی داشته اند با نقشه های شیطانی وحدت اقوام و مذاهب کشور را به چالش بکشند.

او با بیان اینکه ملت هوشیار ایران همواره بر توطئه های شوم دشمنان غلبه کرده اند، اضافه کرد: این مردم با حفظ وحدت و انسجام خود نقشه های دشمن را نقش برآب خواهند کرد.

22 بهمن 1357 رژیم طاغوت پس از 57 سال ظلم و ستم متلاشی شد و انقلاب اسلامی مردمی ایران با رهبری امام راحل به پیروزی رسید.

هر سال در چنین روزی مردم ایران اسلامی برای قدردانی از شهدای انقلاب و برگزاری جشن پیروزی انقلاب در راهپیمایی سراسری این روز شرکت می کنند.

راهپیمایی 22 بهمن روز یکشنبه همزمان در بیش از یک هزار مرکز استان، شهر، مرکز بخش و دهستان کشور برگزار می شود.

قروه در 90 کیلومتری شرق سنندج مرکز استان کردستان قرار دارد

بازدید [ 871 ]
برچسب ها