اخبار

امام جمعه قروه؛

جهانی شدن و جهانی سازی انقلاب اسلامی با ظهور امام زمان (عج) محقق خواهد شد

به مناسبت فرارسیدن پنجم آذرماه سالروز تاسیس سازمان بسیج مستضعفین به فرمان حضرت امام خمینی (ره)، همایش بزرگ بسیجیان شهرستان قروه با عنوان شکوه اقتدار برگزار شد.
جهانی شدن و جهانی سازی انقلاب اسلامی با ظهور امام زمان (عج) محقق خواهد شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قروه ، حجت الاسلام عابدین رستمی امروز و در مراسم تجمع بزرگ بسیجیان شهرستان قروه به مناسبت فرارسیدن پنجم آذرماه سالروز تاسیس سازمان بسیج مستضعفین که در سالن ورزشی 9 دی سپاه برگزار شد با اشاره به شرایط کشور در روزهای پیروزی انقلاب اسلامی اظهار داشت: انقلاب اسلامی در حالی شکل گرفت که قدرت غرب و شرق بر جهان سیطره زده بود و تصمیم گیری جهانی را بر عهده داشت و ایران نقطه طلاقی این دکترین سیاسی بود و رژیم شاه پذیرفته بود که ژاندارم منطقه باشد.

 

امام جمعه قروه خاطر نشان کرد: امام راحل به دنبال فعال نمودن ظرفیت های سیاسی دین اسلام یودند و چند پیش فرض مهم را برای آن در نظر گرفتند.

 

وی ادامه داد: امروز اگر ما بخواهیم خط مشی ویژه ای برای بسیجیان و برای نیروهای مومن و متعهد انقلاب اسلامی ایجاد کنیم باید این پیش فرض ها را بدانیم و آن را عملی کنیم .

 

رستمی با بیان اینکه اولین پیش فرض ما در انقلاب اسلامی برای از بین بردن نظام سلطه است، افزود: انقلاب اسلامی تنها برای این نیست که رژیم شاه را سرنگون کند بلکه اصل انقلاب اسلامی برای مبارزه با نظام سلطه است.

 

امام جمعه قروه ادامه داد: انقلاب اسلامی ایران در روز 22 بهمن ماه آغاز شد و تا زمانی که نظتام سلطه حضور دارد انقلاب اسلامی نیز ادامه خواهد داشت.

 

امام جمعه قروه با بیان اینکه جهانی سازی انقلاب اسلامی در سایه تمدن اسلامی شکل می گیرد، گفت:  جهانی شدن و جهانی سازی انقلاب اسلامی با ظهور امام زمان (عج) محقق خواهد شد .

 

وی ادامه داد: مردم قدرتمندترین رکن هر نظام هستند و هیچ رکنی به قدرت مردم نیست و اگر دیواری بین مردم و مسئولین کشیده شود مردم با کسی تعارفی ندارند و دیوارها را کنار می زنند.

 

امام جمعه قروه با تاکید بر اینکه مردم ما مردمی قانون گریز نیستند افزود: در راهپیمایی اخیر نیز ما دیدیم که مردم با حضور خود از یک سو مخالفت خود را با اغتشاشات نشان دادند و از سوی دیگر با پلاکاردهایی که در دست داشتند سخن خود را به گوش مسئولین رساندند.

 

در پایان این مراسم تعدادی از روحانیون و بسیجیان فعال در پایگاه های بسیج سطح شهرستان با اهدای لوح مورد تجلیل قرار گرفتند.

 

محمد رضا مؤمنی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه قروه نیز طی سخنانی با تبریک فرارسیدن هفته بسیج اظهار داشت: حضرت امام خمینی (ره) با روشن بینی در 5 آذرماه سال 58 دستور به تأسیس سازمان بسیج مستضعفین دادند و بسیج نقش اصلی خود را در طول 40 سال عمر با برکت انقلاب اسلامی به خوبی نشان داد.

 

وی با بیان اینکه بسیج مستضعفین تحت فرمان رهبر معظم انقلاب اسلامی است افزود: بسیج نهادی است تحت فرماندهی مقام معظم رهبری که هدف آن نگهبانی از انقلاب اسلامی و دستاوردهای آن و جهاد در راه خداوند و گسترش حاکمیت قانون خدا در جهان است .

 

وی ادامه داد: بسیج در معنای لغوی نیز به معنای آمادگی و حضور است و ما می بینیم که بسیج در تمامی صحنه های انقلاب اسلامی حضوری پرشور دارد و 40 سال عظمت و عزت ما مدیون حضور بسیجیان در تمامی صحنه ها است

 

فرمانده سپاه قروه به سخنان حضرت امام خمینی (ره) در خصوص بسیج اشاره نمود و خاطر نشان کرد: حضرت امام خمینی (ره) در خصوص بسیج می فرمایند بسیج مدرسه عشق و مکتب شاهدان و شهیدان گمنامی است که پیروانش بر گلدسته های آن اذان رشادت و شهادت سر می دهند

 

مومنی ادامه داد: امام (ره) همواره بر خلوص بسیجیان غبطه می خوردند و همیشه دعا می کردند که با بسیجیان خود محشور شوند و این نشان دهنده عظمت بسیج است

 

وی با اشاره به سخنان رهبر معظم انقلاب نیز گفت: رهبر معظم انقلاب اسلامی می فرمایند بسیج برای جوانان شور آفرین ، برای دوستان امید آفرین و برای دشمنان بیم آفرین است و این بیانگر اهمیت بسیج و اجرای برنامه های هفته بسیج است.

همایش بزرگ بسیجیان شهرستان قروه با عنوان شکوه اقتدار

بازدید [ 192 ]