اخبار

قروه؛

جلسه شورای اداری بخش چهاردولی برگزار شد

جلسه شورای اداری بخش چهاردولی در شهر دزج برگزار شد.
جلسه شورای اداری بخش چهاردولی برگزار شد

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قروه، جلسه شورای اداری بخش چهاردولی با حضور حسین الماسی فرماندار شهرستان قروه، حجت الاسلام والمسلمین اسعد حسین پناهی امام جمعه شهر دزج، اسحاق خاتونی بخشدار بخش چهاردولی،جمعی از مسئولین ادارات، دهیاران و اعضای شورای اسلامی روستاهای بخش در حسینیه شهر دزج برگزار شد.

 

 فرماندار شهرستان قروه در این نشست با تسلیت ایام فاطمیه(س) و شهادت سردار جبهه مقاومت حاج قاسم سلیمانی و همرزمان ایشان و همچنین تسلیت شهادت جمعی از هموطنانمان در سانحه هوایی، گفت: سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی هیچگاه از آرمان های انقلاب دست نکشید و همواره مدافع انقلاب اسلامی بود .

 

حسین الماسی افزود: دشمن فکر نمی کرد که شهادت سردار سلیمانی اتحاد بزرگی را در ایران اسلامی ایجاد کند و ما دیدیم که برای اولین بار در 50 سال گذشته پایگاه آمریکایی ها مورد حمله موشک های ایران اسلامی قرار گرفت .

 

وی با اشاره به تحریم های 40 ساله آمریکا و همپیمانانش بر علیه ملت ایران گفت : ایران مستقل ترین کشور جهان است و امروز ما صاحب قدرت، عزت و شرافت هستیم .

 

الماسی با اشاره به انتخابات پیش رو نیز عنوان کرد: مجلس جایگاه ارزشمند و مهمترین جایگاه تدوین قانون و نظارت است و می طلبد که مردم در انتخابات مشارکت بالا داشته باشند و ضمن تجدید عهد با آرمان های امام و رهبری و انقلاب اسلامی، سرنوشت خود را به درستی رقم بزنند .

 

در ادامه امام جمعه شهر دزج نیز ضمن تسلیت ایام فاطمیه(س) و همچنین شهادت سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی و یاران، در خصوص سیره و شخصیت والای بانوی دو عالم حضرت فاطمه زهرا (س) گفت: ایشان در تمام جوانب الگوی ارزشمند و کاملی برای هر زنی هستند و مهمترین وظیفه زن تربیت فرزندان صالح برای جامعه و بزرگترین مسئولیت وی استحکام بخشیدن به بنیان خانواده است .

 

حجت الاسلام والمسلمین اسعد حسین پناهی ضمن درخواست این موضوع که مسائل فرهنگی در بخش چهاردولی باید تقویت شود از مسئولین مربوطه خواست که توجه ویژه ای به مسائل فرهنگی و مذهبی در بخش چهاردولی داشته باشند.

 

در این نشست یکی از اعضای شوراهای اسلامی روستا به نمایندگی از تمامی شوراها و دهیاران روستاهای بخش درخواست ها و مسائل مربوط به روستاها را مطرح کرد و پس از آن چند تن از مسئولین ادارات ازجمله جهاد کشاورزی، ورزش و جوانان و کمیته امداد حضرت امام خمینی (ره)، نکاتی را در پاسخ به درخواست ها عنوان کردند.

 

 

 

.

جلسه شورای اداری بخش چهاردولی 25 دیماه 98

بازدید [ 227 ]