اخبار

قروه ؛

جشن ستارگان برای تجلیل از 148 نفر دانش آموز از نخبگان علمی ، فرهنگی و هنری برگزار شد

جشن ستارگان برای تجلیل از 148 نفر دانش آموز از نخبگان علمی ، فرهنگی و هنری برگزار شد

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قروه، برای هشتمین سال پیاپی شهرستان قروه شاهد قدردانی و تجلیل از دانش آموزانی بود که موفق به کسب رتبه های برتر کنکور سراسری و رتبه های علمی و فرهنگی در سطح کشور شده بودند.

 

 

این مراسم که با حضور معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری شهرستان قروه، مدیر کل آموزش و پرورش استان کردستان، جمعی از مسئولین و همچنین دبیران، مدیران و دانش آموزان برگزار شد .

 

 

مدیر آموزش و پرورش شهرستان قروه در این خصوص گفت: مراسم جشن ستارگان در راستای تجلیل از رتبه های برتر کنکور سراسری و کاردانی، مسابقات علمی، المپیاد دانش آموزی، المپیاد نانو و جشنواره خوارزمی برای هشتمین سال متوالی برگزار شد.

 

 

جعفر عبدالملکی افزود: این مراسم که با هدف شناسائی و تشویق دانش‌آموزان و مدارس فعال، ممتاز، خلاق و نوآور و نهادینه کردن آن در سطح شهرستان، افزایش انگیزه و ایجاد رقابت سالم در راستای فعالیت بیشتر همه ساله اجرا می شود در واقع به دنبال رشد روز افزون تعالی علم در جامعه می باشد.

 

 

مدیرآموزش و پرورش شهرستان قروه ضمن بیان اهداف این مراسم، اظهار داشت: در کنکور سراسری 98 در شهرستان قروه تعداد 29 نفر رتبه زیر هزار را کسب کرده اند.

 

 

به گفته جعفر عبدالملکی در المپیاد علمی 13 نفر ، در المپیاد نانو 3 نفر، در مسابقات علمی5 نفر، در مسابقات فرهنگی 9 نفر به مقام های برتر دست  یافتند و همچنین از 10 دانش آموز در راستای پیشرفت تحصیلی و 79 نفر از مدیران و مربیان که در راستای ارتقاء علمی و عملی دانش آموزان تلاش کرده اند، تجلیل به عمل آمد.

 

 

جشن ستارگان با تجلیل از رتبه‌های برتر کنکور سراسری و برترین دانش آموزان دبیرستانی در سالن قصر بیتای قروه برگزار شد.

 

 

 

 

 

.

جشن ستارگان98

بازدید [ 206 ]