اخبار

به یمن حضور باشکوه در اجلاسیه بزرگداشت شهدای شهرستان قروه ؛

تقدیر فرماندار شهرستان قروه از مردم شهید پرور و مسئولین شرکت کننده در اجلاسیه بزرگداشت شهدای شهرستان قروه

موحد امان اللهی فرماندار شهرستان قروه در پیامی از آحاد مردم و مسئولین بابت حضور پر رنگ در اجلاسیه بزرگداشت شهدای شهرستان قروه ، پیش کنگره 5400 شهید والامقام استان کردستان، تشکر و قدردانی نمود.
تقدیر فرماندار شهرستان قروه از مردم شهید پرور و مسئولین شرکت کننده در اجلاسیه بزرگداشت شهدای شهرستان قروه

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قروه  ، در این پیام  آمده است:

 

بسم الرب الشهداء والصدیقین

 

درود خدا بر مجاهدان راه حق و فضیلت و سلام بر شهدای عزیزی که بر خاک افتادند تا امروز در مقابل دشمن به خاک نیفتیم و سر خم نکنیم.

 

درود بر شهدای بزرگواری که همچون شمع سوختند تا راه را برای امروز امت اسلام و جامعه بشری روشن کنند و سلام و درود بر ارواح پاک و طیبه آنها و گرامی باد یاد و خاطره 5400 شهید والامقام استان کردستان و به ویژه 464 شهید گلگون کفن شهرستان قروه .

 

اینجانب از عموم مردم شریف، خانواده های معظم و معزز شهداء، مسئولین دلسوز شهرستانی و استانی، که در راستای  برگزاری مراسم معنوی اجلاسیه بزرگداشت شهدای شهرستان قروه یاری گر ما بودند و برگ زرین دیگری بر افتخارات شهرستان اضافه کردند، تقدیر و تشکر می کنم.

 

آفرین بر همت و عزم والایتان که در طلیعه پنجمین دهه از انقلاب شکوهمند اسلامی و در لحظات حساس با حضور گسترده و موثر پشتیبانی خود را از نظام جمهوری اسلامی و رهبری گرانقدر انقلاب و مجاهدان راه حق و حقیقت اعلام نمودید.

 

در پایان جا دارد، بار دیگر از حضور باشکوه مردم ولایتمدار شهرستان قروه و بخش های مختلف و روستاهای اطراف، خانواده معظم شهدا، روحانیت معزز، مسئولان دستگاه های اجرایی، نیروهای نظامی و انتظامی، نیروهای امدادی ، شوراهای اسلامی شهر و روستا،کشاورزان ، دهیاران، بسیجیان، اصناف و بازاریان، فرهنگیان،هنرمندان، دانشجویان، دانش آموزان،خبرنگاران و اصحاب رسانه  به ویژه صدا و سیما مرکز کردستان که برای پخش این رویداد مهم معنوی به صورت زنده تلاشهای فراوانی را انجام دادند و دیگر آحاد مردم در مراسم اجلاسیه بزرگداشت شهدای شهرستان قروه تقدیر و تشکر کنم.

 

موحد امان اللهی               

فرماندار و رئیس اجلاسیه بزرگداشت شهدای شهرستان قروه

بازدید [ 289 ]