اخبار

معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی استانداری کردستان :

تفاوت جمهوری اسلامی ایران با دیگر نظام ها در این است که این نظام مقدس با مردم معنا پیدا می کند

نشست هم اندیشی اعضای شوراهای اسلامی شهرها و بخش ها و مدیران ادارات با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری کردستان و فرماندار قروه در محل سالن جلسات فرمانداری این شهرستان برگزار شد.
تفاوت جمهوری اسلامی ایران با دیگر نظام ها در این است که این نظام مقدس با مردم معنا پیدا می کند

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قروه ، در این جلسه حسین خوش اقبال با تبریک چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران گفت : 40 سال از عمر با برکت انقلاب گذشته و ما نمی توانیم بگوییم که دانش مدیریتی نداریم و باید از تجارب نسل اول انقلاب  برای پیشبرد اهداف نظام و انقلاب استفاده کنیم .

وی عنوان کرد : تفاوت جمهوری اسلامی ایران با دیگر نظام ها در این است که این نظام مقدس با مردم معنا پیدا می کند و این انقلاب بر پایه اسلام ، حقانیت و درستی پایه ریزی شده است و مردم همه کاره و صاحب اصلی نظام هستند و باید مسئولین در مقابل مردم پاسخگو باشند .

خوش اقبال تصریح کرد : با وحدت رویه و تلاش برای ایجاد فضایی امن و آرام و به دور از اختلاف افکنی سعی در رفع مشکلات داشته باشیم و باید از دولت حمایت کنیم چراکه مردم همه مسائل را در دولت می بینند .

فرماندار قروه نیز در ادامه جلسه گفت : قروه شهرستانی است که در همه مسائل پیش قدم بوده و به واسطه موقعیت جغرافیای و ترانزیتی و همچنین منابع مختلف از جمله معادن و کشاورزی جز شهرستان های موفق در استان است اما مشکلاتی دارد که نیازمند توجه مدیران ارشد استانی و اعتبارات است .

موحد امان اللهی افزود : در حوزه کشاورزی شهرستان قروه بسترهای مناسبی ایجاد شده است و بیش از 60 درصد اشتغال در شهرستان در کشاورزی است .

وی عنوان کرد : مردم شهرستان انقلابی هستند و با سلایق سیاسی و اعتقادی با وحدت در کنار هم پشتیبان نظام و انقلاب هستند و این شهرستان نماد بارز وحدت اقوام و مذاهب است .

در این جلسه اعضای شوراهای اسلامی شهر ها و بخش های شهرستان به بیان مشکلات و نظرات خود پرداختند و معاون سیاسی و امنیتی استانداری کردستان به این سوالات پاسخ داد و گفت که برخی مشکلات که مربوط به رده های  ملی و استانی است را  پیگیری می کند . 

نشست هم اندیشی

بازدید [ 291 ]
برچسب ها