اخبار

قروه ؛

تشکیل ستاد برنامه های چهل سالگی انقلاب اسلامی

ستاد برنامه های جشن چهل سالگی انقلاب اسلامی در دفتر امام جمعه قروه تشکیل شد.
تشکیل ستاد برنامه های چهل سالگی انقلاب اسلامی

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قروه ، فرماندار قروه در این جلسه که در دفتر امام جمعه قروه برگزار شد اظهار داشت : فعالیت های ستاد دهه مبارک فجر باید در راستای معرفی خدمات انقلاب اسلامی در طول چهل سال پایداری نظام مقدس اسلامی باشد .

موحد امان اللهی افزود : در این روزگار سخت و شبیخون فرهنگی و اقتصادی با رهنمودهای امام راحل و رهبری خردمندانه مقام معظم رهبری توانسته ایم در مقابل حربه های دشمن ایستادگی کنیم و امروزه تلاش ما باید بر این اساس باشد که دستاوردهای نظام مقدس اسلامی و انقلاب را در طول این چهل سال برای مردم یادآوری کنیم چرا که این نظام با بضاعت کم خود خدمات خوبی را ارائه کرده است .

امان اللهی گفت : ما باید بدانیم که وام دار چه خونهایی هستیم و به واسطه رشادت و ایثار چه مردان و زنان بزرگی این انقلاب به ثمر رسیده و امروز به امانت در دست ماست .

امام جمعه قروه نیز در این جلسه گفت : جشن چلمین سالگرد شکوهمند انقلاب اسلامی ایران را باید با قوت وهمچنین تلاش برای تأثیر گزاری بیشتر ، برگزار کرد .

حجت الاسلام و المسلمین حسن بابائیان افزود : مردم ما از بیشتر خدمات و تلاش های نیروهای خدوم انقلاب بی خبر هستند و باید این همه خدمت ودر مقابل هجمه بی مهری و کینه ورزی دشمن را برای مردم تشریح کرد .

 

ستاد هماهنگی چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی

بازدید [ 559 ]