اخبار

قروه ؛

تجلیل از نماینده امور بانوان ادارات شهرستان قروه به مناسبت میلاد با سعادت ام ابیها حضرت زهرا(س) و بزرگداشت مقام مادر

تجلیل از نماینده امور بانوان ادارات شهرستان قروه به مناسبت میلاد با سعادت ام ابیها حضرت زهرا(س) و بزرگداشت مقام مادر

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قروه ، به مناسبت میلاد با سعادت ام ابیها حضرت زهرا(س) و بزرگداشت مقام مادر، موحد امان اللهی فرماندار شهرستان قروه  طی مراسمی در سالن جلسات فرمانداری از نماینده امور بانوان ادارات شهرستان قروه با اهداء لوح تجلیل کرد.

فرماندار شهرستان قروه دراین مراسم با تبریک میلاد با سعادت حضرت زهرا ( س)، ایشان را بهترین الگو برای زنان دانست و از توجه به جایگاه زنان در چهل سال انقلاب شکوهمند اسلامی اشاره نمود .

موحد امان اللهی توانمند سازی زنان، حضور در تمام عرصه های اجتماعی و اقتصادی و سپردن برخی از پست های مدیریتی به زنان را از اقدامات قابل تحسین در شهرستان قروه عنوان کرد و گفت : اگر قرار باشد که در حوزه مدیریتی شهرستان تغییری صورت گیرد و یکی از بانوان برای یکی از پست های مدیریتی معرفی شود به عنوان فرماندار استقبال می کنم ، چرا که بانوان می توانند در امور مختلف توانمند ظاهر شوند و مسائل را مدیریت کنند .

فرماندار شهرستان قروه با اشاره به اینکه قطعاً در کنار هر مرد موفقی زنی موفق وجود دارد و به فرموده حضرت امام خمینی (ره) از دامان زن است که مرد به معراج می رسد، ادامه داد: ما هر آنچه را که در خانه و خانواده داریم مدیون دستان پر مهر مادران، همسران، خواهران و دخترانمان هستیم .

در پایان این مراسم فرماندار شهرستان قروه به رسم یادبود با اهداء لوح تقدیر به نماینده امور بانوان ادارات شهرستان قروه از ایشان تجلیل کرد .

 

 

بازدید [ 366 ]
برچسب ها