اخبار

تجلیل از بانوان ایثارگر شهرستان قروه با حضور فرماندار

در گرامیداشت پنجمین روز از ایام الله دهه مبارک فجر با حضور فرماندار از بانوان ایثارگر شهرستان قروه قدر دانی شد.
تجلیل از بانوان ایثارگر شهرستان قروه با حضور فرماندار
به مناسبت دهه مبارک فجر و با حضور بانوان ایثارگر شهرستان قروه همایش تجلیل از بانوان ایثارگر در حسینیه سپاه این شهرستان برگزار شد .

در این مراسم حسن شمشادی مسئول دفتر خبر صدا و سیما در سوریه و عراق به عنوان میهمان ویژه حضور داشت.

سعید شعبانی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه قروه در ابتدای این مراسم با تبریک فرارسیدن دهه مبارک فجر اظهار داشت: پیروزی انقلاب اسلامی موازنه قدرت جهان را به هم زد.

وی افزود: این انقلاب از یکسو معادلات سیاسی استکبار را در ادامه سیاست سلطه و تقسیم استعماری جهان بر هم زد و از سوی دیگر یکی از مستحکم ترین رژیم های وابسته را که از حمایت استکبار جهانی برخوردار بود ریشه‌کن نمود.

وی خاطر نشان کرد: تا پیش از پیروزی انقلاب اسلامی جهان به دو بلوک شرق و غرب تقسیم می شد اما با پیروزی انقلاب اسلامی امام خمینی (ره) این معادلات را برهم زدند و با شعار نه شرقی نه غربی جمهوری اسلامی لرزه بر اندام استکبار وارد ساختند.

وی افزود: امروز ما دارای یک اقتدار سیاسی در جهان هستیم و علی رغم کشمکش های سیاسی و چالش هایی که دشمن برای ما به وجود می آورد در امنیت و آرامش به سر می بریم و همه این ها را مدیون انقلاب و مدیون رهبری های مقام معظم رهبری هستیم

 

وی با بیان اینکه دشمن از دشمنی های خود دست برنخواهد داشت، گفت: دشمن دارای برنامه ریزی کوتاه مدت و بلند مدت است و تمامی گزینه ها را برای خود روی میز دارد .

به گفته شعبانی دشمن در نقشه های خود اگر با موفقیت روبرو نبوده است اما از دشمنی خود دست برنمیدارد .

در ادامه این مراسم از بانوان ایثارگر قروه ای تجلیل شد.

بازدید [ 570 ]
برچسب ها