اخبار

فرمانده ناحیه مقاومت سپاه قروه خبر داد :

برگزاری کنگره 5400 شهید استان کردستان همزمان با دهه مبارک فجر

سومین جلسه هماهنگی برنامه شهرستانی کنگره 5400 شهید استان کردستان در فرمانداری قروه برگزار شد
برگزاری کنگره 5400 شهید استان کردستان همزمان با دهه مبارک فجر

در این جلسه سرهنگ محمد رضا حیدری فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه قروه طی سخنانی به اهمیت برگزاری اجلاسیه 5400 شهید استان کردستان در قروه اشاره نمود و اظهار داشت: اجلاسیه کنگره 5400 شهید استان کردستان همزمان با دهه مبارک فجر و در روز 21 بهمن ماه که مصادف است با روز ملی شهرستان قروه که این شهرستان مورد هجوم جنگنده های دشمن قرار گرفته است،برگزار می شود .

وی با تاکید بر اینکه تمامی کمیته ها و دستگاه های سطح شهرستان باید تا قبل از برگزاری اجلاسیه کلیه وظایف مربوط به خود را انجام داده باشند افزود: این اجلاسیه باید با شکوه هر چه تمام تر در سطح شهرستان برگزار شود..

فرمانده سپاه قروه با بیان اینکه امروز امنیت و آرامش ایران اسلامی مرهون خون شهدا است خاطر نشان کرد: ما هر چه داریم از شهدا داریم و باید در زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا با جدیت تلاش کنیم.

وی با اشاره به سخنان رهبر معظم انقلاب در تکریم شهدا افزود: شهدا با گذشتن از بهترین و شیرین ترین سرمایه خود مانع از نفوذ دشمن به میهن اسلامی ایران شدند و امروز این وظیفه ما است که در راه شهیدان قدم بگذاریم و ادامه دهنده راه آنان باشیم.

حیدری با تاکید بر اینکه انتقال فرهنگ ایثار و شهادت به نسل جوان و نوجوان و نیز معرفی شهدا به آنها از اهمیت بالایی برخوردار است، افزود:  دشمن به دنبال از بین بردن فرهنگ ایثار و شهادت در بین جوانان و بیگانه ساختن جوانان ما با انقلاب اسلامی است که باید با برگزاری چنین برنامه هایی مانع رسیدن دشمنان به اهداف خود باشیم.

در ادامه این جلسه نیز هر یک از مسئولین کمیته ها به بیان گزارش عملکردهای خود پرداختند و ایده ها و نظرات خود را در خصوص نحوه برگزاری اجلاسیه ارائه دادند.

بازدید [ 325 ]