اخبار

برگزاری نشست هم اندیشی سازمان های مردم نهاد شهرستان قروه

شامگاه پنجشنبه دومین نشست هم اندیشی سازمان های مردم نهاد شهرستان قروه با فرماندار در حالی برگزار شد که بیشتر سمن ها از عملکرد و تعامل نداشتن برخی از ادارات انتقاد داشتند.
برگزاری نشست هم اندیشی سازمان های مردم نهاد شهرستان قروه

فرماندار قروه گفت: این جلسات برای رفع گوشه ای از مشکلات است و به جای سخنرانی صرف باید اقدامات اساسی صورت گیرد و راهی پیدا شود.

«موحد امان اللهی» از کارشناس امور اجتماعی فرمانداری خواست به صورت مرتب از سمن ها بازدید و مشخص شود در قبال درخواست هایشان چه کارهایی انجام شده؟ در این حوزه چه اقداماتی صورت گرفته است؟

او خواستار رصد بهتر کارها شد و دستور داد در جلسات بعدی با بررسی موارد برای رفع مشکلات، مسئولان مرتبط دعوت و پاسخ گو باشند که دلیل این کمکاری ها چیست؟

«امان اللهی» در ادامه در پاسخ به سخنان مسئول انجمن معلولان باران، بیان کرد: اینکه سبک مدیریتی نادرست است را قبول دارم و اعتقادم بر این است که هر کاری در هر حوزه ای باید درست اجرا و مدیریت شده و این پشتوانه محوری برداشته شود.

او همچنین در خصوص نبود برنامه های نشاط آفرین در شهرستان، برگزاری این برنامه ها همانند اجرای موسیقی را ضروری خواند و افزود: این کاری است که باید از طرف مسئولان ارشاد صورت گیرد چرا که اجازه برگزاری کنسرت طبق قانون مجاز است و باید از متولیان امر پرسید چرا در حیطه وظایف خود کار نمی کنند؟

او در ادامه انزجار خود از مشکلات را دیدن و حرف نزدن و کاری نکردن اعلام کرد و گفت: هر گز نمی خواهم در برابر کارها چشم بسته حرکت کنم و برایم مهم نیست چگونه با من برخورد می شود، مهم این است که وظایفم را درست انجام دهم و در قبال مردم و وجدانم آسوده خاطر باشم.

بازدید [ 426 ]
برچسب ها