اخبار

برگزاری مراسم یادواره شهدا در روستای شیخ جعفر به مناسبت ایام الله دهه مبارک فجر با حضور مسئولین شهرستانی و بخش

در چهارمین روز از ایام الله دهه مبارک فجر مراسم یادواره شهدا در روستای شیخ جعفر با حضور مردم ، مسئولین شهرستانی و بخشی برگزار گردید .
برگزاری مراسم یادواره شهدا در روستای شیخ جعفر به مناسبت ایام الله دهه مبارک فجر با حضور مسئولین شهرستانی و بخش

جعفر کاوه رییس مجمع عالی بسیج شهرستان قروه امروز و در یادواره شهدای روستای شیخ جعفر که به مناسبت فرارسیدن دهه مبارک فجر در مسجد این روستا برگزار شد اظهار داشت: انقلاب اسلامی در زمانی به وجود آمد و بر رژیم طاغوت پیروز شد که 2 تفکر و 2 قدرت در جهان وجود داشت و همه کشورهای جهان را بین خود تقسیم نموده بودند و هیچ تفکری خارج از این 2 تفکر اجازه ظهور نداشت.

وی افزود: در چنین شرایطی تفکری در ایران به وجود آمد که دقیقا مخالف هر دو تفکر شرق و غرب بود و با رهبری های پیامبر گونه امام خمینی (ره) با شعار نه شرقی نه غربی جمهوری اسلامی به وجود آمد.

رییس مجمع عالی بسیج شهرستان قروه خاطر نشان کرد: مستکبران جهان بروز و ظهور تفکر انقلاب اسلامی را تاب نیاوردند و در همین راستا شروع به مقابله با انقلاب اسلامی نمودند که پس از فشارهای بسیار جنگ هشت ساله نیابتی را بر ملت ایران اسلامی تحمیل نمودند.

کاوه بیان داشت: دشمن با راه اندازی گروهک های ضد انقلاب از یک سو و با تحمیل جنگ از سوی دیگر به دنبال از بین بردن نظام نوپای انقلاب اسلامی بود.

وی با بیان اینکه دشمن از ابتدای جنگ متوجه معادلات اشتباه خود شد گفت: فداکاری ها و رشادت هایی که رزمندگان اسلام در خرمشهر و در دیگر مناطق مرزی از خود نشان دادند باعث شد تا دشمن از همان ابتدای جنگ متوجه اشتباه خود شود.

کاوه با اشاره به فداکاری های شهدا،رزمندگان و بسیجیان تصریح کرد: در طول هشت سال جنگ تحمیلی رزمندگان اسلام چنان درس غبرتی به دشمن دادند که دشمن تاکنون جرات تکرار حمله خود را نداشته است.

بازدید [ 570 ]
برچسب ها