اخبار

قروه؛

برگزاری برنامه های مختلف در هفته ناجا

جلسه هماهنگی و برنامه ریزی برنامه های هفته ناجا به ریاست حسین الماسی سرپرست فرمانداری برگزار شد.
برگزاری برنامه های مختلف در هفته ناجا

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قروه، حسین الماسی در این جلسه نقش نیروی انتظامی را در ایجاد نظم و امنیت بسیار مؤثر دانست و گفت : اجرای عدالت و پاسداری از انسانها و آزادی که موجب رنج دیگران و نقض قانون نباشد از وظایف نیروی انتظامی است و جا دارد که قدردان تلاش های شبانه روزی نیروهای خدوم انتظامی باشیم .

 

 

الماسی افزود : نیروی انتظامی در حوزه های اجتماعی فعالیت های بسیار خوب و ارزشمندی را انجام داده است که این مسئله ناشی از تلاش عینی ، اخلاقی و مبتنی بر استفاده از امکانات فناورانه در راستای کشف جرائم است .

 

فرمانده نیروی انتظامی شهرستان قروه نیز در این جلسه با تشریح برنامه های پیشنهادی هفته ناجا که از تاریخ 11 لغایت 17 مهرماه برگزار خواهد شد، گفت : دیدار با خانواده شهدا، دیدار با ائمه جمعه ، فرماندار و نماینده مجلس ، غبار روبی و عطر افشانی مزار مطهر شهدا، نشست با اصحاب رسانه، صبحگاه مشترک نیروهای نظامی و انتظامی، برپای نمایشگاه دستاوردهای حوزه انتظامی شهرستان، مانور رژه خودرویی و چندین برنامه دیگر در هفته ناجا اجرا خواهد شد.

 

نیروی انتظامی شهرستان قروه 26 شهید والامقام در راه حفظ امنیت تقدیم انقلاب اسلامی کرده است که از این تعداد 11 شهید کادر انتظامی و 15 شهید نیز از سربازان وظیفه شناس بوده اند . 

 

برگزاری برنامه های مختلف در هفته ناجا

بازدید [ 267 ]