اخبار

شهرستان قروه؛

بازدید معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی فرمانداری از سطح شهر با هدف نظارت بر اجرای محدودیت های کرونایی اکیپ نظارتی

در بازدید «علیرضا عبدی» معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی فرمانداری شهرستان قروه به همراه اکیپ نظارتی شهرستان از سطح شهر در پنجمین روز اجرای طرح مدیریت هوشمند محدودیت ها متناسب با وضعیت و روند بیماری کووید ۱۹ در شهر قروه اعلام شد : همکاری اصناف و مشارکت مردم قروه و حضور تیم های بازرسی مدیریت بیماری کرونا به منظور رعایت دستورالعمل ها قابل تقدیر است
بازدید معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی فرمانداری از سطح شهر با هدف نظارت بر اجرای محدودیت های کرونایی اکیپ نظارتی

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قروه ،

 امروز چهارشنبه 5 آذر ماه 99 ، معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی فرمانداری به همراه اکیپ نظارتی شهرستان در پنجمین روز از محدودیت اعلام شده ضمن بازدید از بازار شهر، از همکاری خوب اصناف و مشارکت جدی مردم  و حضور موثر تیم های نظارتی در راستای اجرای مطلوب محدودیت های کرونایی تشکر و قدردانی کرد.

«علیرضا عبدی» گفت : 98 درصد از مشاغل گروه های ۲، ۳ و ۴ که مشمول محدودیت های کرونایی در وضعیت قرمز می شوند با اجرای طرح کسب و کارها را تعطیل کردند.

عبدی در این بازدید با اشاره به ازدحام وشلوغی بعضی بانک ها و تجمع افراد در نقاط مختلف سطح شهر بر لزوم ساماندهی این مکان ها تاکید کرد.

معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی فرمانداری شهرستان قروه ابراز امیدواری کرد : با مشارکت مردم شیوع کرونا در شهرستان قروه به حداقل برسد.

بازدید [ 129 ]
برچسب ها