اخبار

اجرای پویش لبخند رضایت در قروه؛

اهدای 400 بسته لوازم التحریر به دانش آموزان بی بضاعت قروه ای

همزمان با پنجمین روز از هفته بسیج با حضور «حسین الماسی» فرماندار شهرستان قروه و با اجرای طرح لبخند رضایت ویژه دانش آموزان بی بضاعت 400 بسته لوازم التحریر در اختیار دانش آموزان بی بضاعت قرار گرفت.
اهدای 400 بسته لوازم التحریر به دانش آموزان بی بضاعت قروه ای

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قروه ،

 همزمان با پنجمین روز از هفته بسیج با حضور فرماندار شهرستان قروه ،رییس دفتر امام جمعه ، فرمانده ناحیه مقاومت سپاه و رییس آموزش و پرورش شهرستان در جهت اجرای رزمایش کمک های مومنانه و در طرح لبخند رضایت پویش همکلاسی مهربان 400 مورد بسته لوازم التحریر ویژه دانش اموزان بی بضاعت در مناطق محروم شهرستان قروه توزیع گردید.

در این مراسم ابتدا رییس آموزش و پرورش شهرستان قروه با اشاره به اجرای این طرح اظهار داشت: این 400 بسته طی 2 مرحله و هر مرحله 200 مورد بسته لوازم التحریر شامل کیف ، دفتر ، جامدادی ، خودکار و سایر لوازم مورد نیاز و ضروری تحصیل دانش اموزان در میان دانش اموزان بی بضاعت ساکن در مناطق محروم شهرستان قروه توزیع می شود.

جعفر عبدالملکی افزود: در این طرح دانش اموزان بی بضاعت شناسایی شده اند و تلاش می شود تا در شرایط سخت مبارزه با بیماری کرونا در کنار خانواده های این دانش اموزان قرار داشته باشیم.

در ادامه این مراسم فرماندار شهرستان قروه نیز در این مراسم با تاکید بر لزوم حمایت از دانش اموزان نخبه و توانمند گفت: آموزش و پرورش می تواند با معرفی دانش اموزان توانمند و بی بضاعت به فرمانداری زمینه کمک های تحصیلی به این دانش اموزان را هموار سازد.

حسین الماسی افزود: استفاده از ظرفیت خیرین در جهت کمک به دانش اموزان بی بضاعت ضروری است و می توان با بهره مندی از کمک های خیرین نیازهای دانش اموزان را برطرف کرد.

سرهنگ محمد رضا مومنی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه قروه نیز گفت: در راستای عمل به فرامین مقام معظم رهبری و در جهت اجرای رزمایش کمک های مومنانه طرح همکلاسی مهربان با هدف ایجاد لبخند رضایت بر لبان دانش اموزان بی بضاعت در مناطق محروم شهرستان قروه اجرایی می شود.

 وی افزود: این طرح همچنان ادامه خواهد داشت و سعی می شود تا با شناسایی دانش اموزان بی بضاعت در جهت رفع نیازهای این قشر از جامعه قدم برداشت.

بازدید [ 100 ]
برچسب ها