اخبار

فرماندار قروه:

انقلاب اسلامی، انقلابی متمایز از دیگر انقلاب ها و دارای روح دینی است

سخنرانی فرماندار شهرستان قروه در جمع نمازگزاران پیش از خطبه های نماز جمعه
انقلاب اسلامی، انقلابی متمایز از دیگر انقلاب ها و دارای روح دینی است

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قروه ، موحد امان اللهی با اشاره به اینکه انقلاب اسلامی ما به اذعان صاحب نظران و ایده پردازان سیاستمدار، انقلاب بی نظیری است، اظهار داشت: انقلاب اسلامی، انقلابی متمایز از دیگر انقلاب ها است و دارای روح دینی می باشد.

وی با بیان اینکه ظلم ستیزی و حمایت از محرومان جامعه از جمله برکات و دستاوردهای انقلاب اسلامی است، افزود: مبارزه با قدرت های شیطانی و استکباری، دیگر دستاورد انقلاب اسلامی در جهان می باشد.

امان اللهی خاطر نشان کرد: ایران اسلامی امروز تنها کشوری است که یک تنه در برابر استکبار ایستاده و از ملت های مظلوم و ستمدیده حمایت می کند.

فرماندار قروه عامل رهبری را یک عامل بسیار بزرگ در پیروزی انقلاب اسلامی دانست و بیان داشت: اگر نبود چنین عاملی، انقلابی نیز به ثمر نمی نشست و سرنوشت ما هم همانند کشورهای اسلامی بود که در طول سال های گذشته بر علیه دیکتاتوری قیام کرده بودند.

وی وحدت مردمی را دیگر عامل موثر در وقوع انقلاب اسلامی برشمرد و افزود: وحدت مردمی که گوش به فرمان امام (ره) و روحانیت بودند و در طول ۴۰ سال از عمر با برکت انقلاب اسلامی و در طول دوران دفاع مقدس و بعد از آن کوتاهی نکردند

امان اللهی با بیان اینکه رویکرد دینی یک نعمت بزرگی است که نصیب مردم ایران اسلامی شده است گفت: مردم ما برای نان انقلاب نکردند.

به گفته وی انقلاب ما در جهان نمونه است که بدون اسلحه جنگیدیم و آمریکا را در هم کوبیدیم

فرماندار قروه با تاکید بر اینکه رمز پیروزی انقلاب اسلامی در اسلام محوری بود، افزود: امام خمینی (ره) غرب را با بحران جدی مواجه کرد و قدرت تفکر از نظریه پردازان سیاسی را گرفت‌

وی با بیان تاثیرات انقلاب اسلامی در حوزه های نظامی، اجتماعی و سیاسی ، ادامه داد:این یکی از ارزش های انقلاب اسلامی است که فرزندانی همچون سردار قاسم سلیمانی و شهدایی همچون شهید باکری، شهید صیاد شیرازی و شهید چمران داریم.

امان اللهی با تاکید بر اینکه آمریکا دشمنی خود را با ملت ایران اسلامی تمام نخواهد کرد، اظهار داشت: با پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی ابهت پوشالی آمریکا در هم شکست و پس از آن در هشت سال جنگ تحمیلی ایران اسلامی اقتدار خود را به رخ دشمن کشید.

به گفته امان اللهی برخلاف جنبش ها و جهش های نوظهور انقلاب اسلامی ما ریشه تنومند ۱۴۰۰ ساله دارد .

وی یادآور شد: آنچه که در مبنای انقلاب اسلامی ما نهفته است در کلمه لا اله الا الله قرار دارد.

فرماندار قروه در پایان با بیان اینکه ایران اسلامی امروز خواب را از چشم آمریکا و ایادی استکبار گرفته است، گفت: ما باید قدردان ون شهدا و رشادت ها و فداکاری های آنان در طول 4 دهه عمر با برکت انقلاب اسلامی باشیم که اقتدار و امنیت امروز را برای ما به ارمغان آوردند.

سخنرانی فرماندار شهرستان قروه در جمع نمازگزاران

بازدید [ 307 ]