اخبار بخشداری ها

فرماندار و رئیس ستاد انتخابات شهرستان قروه:

انتخابات مهمترین تجلی جمهوری اسلامی است

انتخابات مهمترین تجلی جمهوری اسلامی است

 

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قروه، حسین الماسی فرماندار و رئیس ستاد انتخابات حوزه انتخابیه شهرستان های قروه و دهگلان در اولین ساعات اولیه آغاز انتخابات پای صندوق رأی آماده شد و رأی خود را در صندوق انداخت .

 

 

 

 

فرماندار قروه انتخابات را مهمترین تجلی جمهوری اسلامی دانست و از تمهیدات لازم برای برگزاری انتحابات سالم و تعیین 108 شعبه اخذ رأی در سطح شهرستان گفت.

 

 

«حسین الماسی» با بیان اینکه بعد از انقلاب 57 این سی و هفتمین انتخابات است که برگزار می شود، افزود: تمهیدات لازم در شهرستان برای برگزاری انتخابات سالم در نظر گرفته شده و انتظار می رود با حضور گسترده مردم این دوره از انتخابات باشکوه تر از قبل پیش رود.

 

 

او از تعیین 178 شعبه اخذ رأی برای حوزه انتخابیه قروه و دهگلان خبر داد و افزود: از تعداد 178 شعب، 108 شعبه در شهرستان قروه و 70 شعبه هم در شهرستان دهگلان وجود دارند.

 

 

«الماسی» گفت که از تعداد 108 شعبه در سطح شهرستان قروه 64 شعبه ثابت و 44 شعبه سیار هستند که شامل 17 شعبه در بخش چهاردولی، 12 شعبه در بخش دلبران، 22 شعبه در بخش سریش آباد و در قروه و بخش مرکزی هم 57 شعبه تعیین شده اند.

 

 

او همچنین از تعداد 30 شعبه ثابت و 40 شعبه سیار از 70 شعبه در شهرستان دهگلان مربوط به دو بخش بلبان آباد و مرکزی دهگلان خبر داد.

 

 

«الماسی» در ادامه از وجود 5 هزار و 500 رأی اولی خبر داد و تصریح کرد: برای این دوره از انتخابات تعداد 105 هزار و 300 نفر واجدین شرایط رأی دادن هستند که از این تعداد 52 هزار و 700  نفر را آقایان و 52 هزار و 600 نفر را بانوان تشکیل می دهند.

 

 

 

 

 

بازدید [ 553 ]