اخبار

فرماندار قروه:

امنیت امروز جامعه مرهون خون مطهر شهدای دفاع مقدس است

پرویز کولانی در آیین زنگ آغاز سال تحصیلی و امر به معروف و نهی از منکر در دبیرستان دخترانه هدف این شهر اظهار کرد: هر چقدر ملت متمدن، فرهیخته و پاسدار از خون شهدا ‌باشد متعهدانه، خردمندانه در راه اعتلای انقلاب اسلامی و پیشرفت کشور قدم بر می دارد.
امنیت امروز جامعه مرهون خون مطهر شهدای دفاع مقدس است

وی با بیان اینکه هفته دفاع مقدس نموداری از برجسته ترین افتخارات ملت ایران است، افزود: بهترین پیام دفاع مقدس ایستادگی ملت در برابر استکبار و ظلم و ثبت بزرگترین حادثه تاریخی یعنی ذلت غرب و عزت ایران اسلامی است.

وی با بیان اینکه مدرسه فقط مکانی برای درس خواندن نیست، تاکید کرد: امروز جامعه به افرادی متبکر، خلاق و نوآور نیاز دارد که باید در این مکان ها تربیت شوند.

رئیس آموش و پرورش قروه نیز در این مراسم گفت: نمونه تربیت فرزندان و فرماندهان شجاع ایران اسلامی شهیدی چون محسن حججی است که مرگ در برابرش شرمنده شد.

حسین الماسی با تاکید بر احیای فریضه الهی امر به معروف و نهی از منکر اضافه کرد: امام حسین(ع) برای احیای این فریضه و بقای دین و استمرار مکتب جان ارزشمند خود را تقدیم اسلام کرد.

در این مراسم زنگ مهر و مقاومت و امر به معروف و نهی از منکر نواخته شد و دانش آموزان با حضور در کلاس های درس سال تحصیلی جدید را آغاز کردند

بازدید [ 1813 ]
برچسب ها