اخبار

فرمانده نیروی انتظامی استان کردستان در راهپیمائی با شکوه 22 بهمن شهر قروه:

امروز دشمن از همیشه ضعیف تر است / نیروهای نظامی و انتظامی آماده جانفشانی در راه آرمان های انقلاب اسلامی هستند

فرمانده نیروی انتظامی استان کردستان گفت: امروز مردم با حضور باشکوه خود در راهپیمائی 22 بهمن، مُهر باطل بر دهان یاوه گویانی همچون ترامپ و پمپئو زدند و ایستادگی و اقتدار خود را یکبار دیگر نشان دادند.
امروز دشمن از همیشه ضعیف تر است / نیروهای نظامی و انتظامی آماده جانفشانی در راه آرمان های انقلاب اسلامی هستند
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قروه ، امروز ۲۲ بهمن ماه و در خروش انقلابی مردم شهرستان قروه سردار علی آزادی فرمانده نیروی انتظامی استان کردستان با تبریک فرارسیدن یوم الله ۲۲ بهمن ماه اظهار داشت: امروز مردم انقلابی و ولایت مدار ایران اسلامی پاسخ دندان شکنی به دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی دادند.
 
وی با اشاره به ۴ دهه دشمنی استکبار با ملت ایران اسلامی افزود: آمریکای جنایتکار از روز پیروزی انقلاب اسلامی ایران دست به دشمنی با ملت ایران اسلامی زد و با تحمیل هشت سال دفاع مقدس سعی در براندازی نظام مقدس جمهوری اسلامی داشت.
 
فرمانده انتظامی کردستان خاطرنشان کرد: پس از اینکه دشمن نتوانست در هشت سال جنگ تحمیلی به خواسته های خود دست یاید فشار اقتصادی و موج تحریم ها را آغاز نمود و سعی در از بین بردن مقاومت مردم داشت.

 

وی ادامه داد: اما با رهبری های حکیمانه و پیامبرگونه رهبر معظم انقلاب اسلامی و با اراده و ایستادگی مردم دشمن همیشه ناامیدتر از سابق بوده است.
 
آزادی با بیان اینکه امروز مردم آمده اند تا یکبار دیگر با آرمان های انقلاب اسلامی تجدید پیمان داشته باشند افزود: امروز مردم با حضور باشکوه خود مهر باطل بر دهان یاوه گویانی همچون ترامپ زدند و ایستادگی و اقتدار خود را یکبار دیگر نشان دادند.
 
وی به پیش بینی رهبر معظم انقلاب در نابودی رژیم صهیونیستی اشاره نمود و گفت: امروز رژیم کودک کش صهیونیستی ضعیف تر و ناتوان تر از هر روز دیگری است و همانطور که مقام معظم رهبری فرموده اند قطعا این رژیم منحوس ۲۵ سال آینده را نخواهد دید.
 
فرمانده انتظامی کردستان در بخش پایانی سخنان خود با تاکید بر اینکه نیروی انتظامی همیشه و در تمام صحنه ها آماده نبرد با دشمن است افزود: امروز نیروهای نظامی و انتظامی مقتدرتر از همیشه آماده جانفشانی در راه اعتلای انقلاب اسلامی هستند و با تمام توان در برابر دشمن ایستاده اند

بازدید [ 353 ]