اخبار

فرماندار شهرستان قروه:

اقتصاد مقاومتی نسخه شفابخش تولید/مسئولان سرعت گیرها را بردارند

کولانی فرماندار در نشست شورای اداری شهرستان قروه خواستار توجه اشتغال و تولید با پایبندی به اقتصاد مقاومتی، برداشتن موانع تولید و رسیدگی لازم به سرمایه گذاران بومی شد.
اقتصاد مقاومتی نسخه شفابخش تولید/مسئولان سرعت گیرها را بردارند
وی با اشاره به تحکیم اشتغال و تولید در راستای تحقق سیاست های اقتصاد مقاومتی، اظهار داشت: اقتصاد مقاومتی نسخه شفابخشی است که از طرف مقام معظم رهبری در عرصه تولید و اشتغال مطرح شده لذا برای تکامل این نسخه باید اتحاد جمعی و یک بسیج همگانی شکل گیرد.

به گفته کولانی حل موانع تولید و اشتغال یکی از مهم ترین وظایف مسئولان بوده و در این زمینه به جای دست انداز ایجاد کردن و سرعت گیر قرار دادن بهتر است به دنبال راهکاری تسهیل گر در تولید باشند.

وی همچنین با انتقاد از بی توجهی نسبت به سرمایه گذاران بومی، افزود: کمک به سرمایه گذار بومی که ظرفیت های شهرستان را می شناسد و به تمامی موارد پیش رو آگاهی دارد در رونق تولید اثر گذار خواهد بود.

کولانی در ادامه به مدیریت بحران اشاره کرد و گفت: باتوجه به فصل بارندگی نیاز است که مسئولان و ستاد مدیریت بحران آمادگی لازم را داشته و تمامی امکانات مدنظر را مهیا کنند.

وی خطاب به مسئولان دستگاه های اجرایی، بیان کرد: مسئولان تلفن های همراه خود را تحت هیچ شرایطی به ویژه در زمان فعلی نباید خاموش کنند و لازم است که تلاش خود را برای کنترل مدیریت بحران به کار ببرند.

کولانی با تأکید بر صرفه جویی دستگاه های اداری در مصرف آب و برق، حضور به موقع مسئولان در نشست های اداری و توجه به خروجی مثبت این نشست ها را مهم دانست.

فرماندار قروه همچنین تعامل دستگاه های اجرایی با یکدیگر را ضروری خواند و تصریح کرد: هر اداره ای که نتواند مناقشات داخلی خود را حل کند و ارجاع دهد به سیستم قضایی در واقع نمایانگر ضعف مدیریت آن ارگان می باشد.

پرویز کولانی به مسئولان در خصوص استفاده از خودروی دولتی در ساعات غیراداری برای کارهای شخصی اخطار داد و خواستار رعایت این مسئله شد.   

وی در پایان این نشست از کنگره ۵ هزار و ۴۰۰ شهید کردستان یاد کرد و توجه به این کنگره و بهره گیری از معنویات شهیدان را ضروری دانست

بازدید [ 825 ]
برچسب ها