اخبار

فرماندار شهرستان قروه :

اقتدار امروز ایران اسلامی مرهون مجاهدت های بسیجیان و روحیه بسیجی است .

صبح امروز و همزمان با سالروز تاسیس سازمان بسیج مستضعفین مراسم ویژه ای با حضور اقشار مختلف بسیجیان شهرستان قروه در سالن 9 دی سپاه پاسداران این شهرستان برگزار شد .
اقتدار امروز ایران اسلامی مرهون مجاهدت های بسیجیان و روحیه بسیجی است .

در این مراسم فرماندار قروه نیز طی سخنانی با تبریک فرارسیدن سالروز ولادت پیامبر اسلام (ص) و تقارن آن با هفته بسیج اظهار داشت: امروز تفکر و روحیه انقلاب اسلامی به فراتر از مرزهای انقلاب اسلامی نفوذ کرده است.

موحد امان الهی افزود: امروز می بینیم که در عراق در یمن در فلسطین و در دیگر کشورهای مسلمان مردم در برابر دشمنان خود می ایستند و از آرمان های خود دفاع می کنند .

وی با تاکید بر اینکه دیگر ملت های آزادی خواه و مسلمان از تفکر بسیج الگو برداری داشته اند افزود: امروز باید با تکیه بر توانمندی داخلی و با پیروی از فرامین رهبر انقلاب اسلامی زمینه رشد و پیشرفت کشور را بیشتر نمود.

فرماندار قروه با بیان اینکه دشمن نخواهد توانست به اهداف خود در کشور دست یابد افزود: دشمن ما امروز به دنبال مذاکرات دوباره با ایران اسلامی است حال انکه آزموده را آزمودن خطاست و ما نمی توانیم به دشمن بدعهدی چون امریکا اعتماد کنیم.

وی در بخش دیگری از سخنان خود به جنایات آل سعود در یمن اشاره نمود و ان را محکوم کرد.

امان الهی ادامه داد: امروز باید روحیه بسیجی در جامعه تقویت شود و نسل جوان و نوجوان با شهدا بیش از گذشته آشنا شوند.

در بخش پایانی این مراسم نیز گروه دف نوازی بسیج هنرمندان شهرستان قروه به اجرای برنامه دف نوازی و مداحی در مدح پیامبر اسلام (ص) پرداختند و در پایان به رسم یادبود از بسیجی متولد 5 آذرماه سال هزار و سیصد و 58 تقدیر شد.


بازدید [ 443 ]
برچسب ها