اخبار

در جلسه ویژه تنظیم بازار عنوان شد :

افزایش تعداد فروشگاه های عرضه کننده گوشت و مرغ یخ زده در قروه

فرماندار قروه: مقابله با فساد در توزیع گوشت در اولویت است
افزایش تعداد فروشگاه های عرضه کننده گوشت و مرغ یخ زده در قروه

جلسه ویژه تنظیم بازار در خصوص توزیع مرغ و گوشت یخ زده در فرمانداری قروه برگزار شد 

فرماندار قروه در این جلسه با اشاره به این موضوع که مقابله با فساد در توزیع گوشت در اولویت است ، گفت :با توجه به اهمیت تنظیم بازار و ثبات قیمت ها و از طرفی در جهت مقابله با فساد در توزیع به صورت پایلوت این بار فروش و عرضه گوشت و مرغ یخ زده به یک فروشگاه که هم از لحاظ فیزیکی دارای فضای مناسبی بود و هم دارای نیروی کار جوان می باشد تعلق گرفته است.

موحد امان اللهی ادامه داد: در این روش که از ابتکارات خود فروشگاه نیز بوده است از شماره سریال شناسنامه سرپرست خانوار استفاده شده که هر خانواده ای بدین صورت تنها یکبار می تواند گوشت و مرغ مورد نیاز خود را تامین کند و این شرایط که این محصولات به همه خانواده های متقاضی برسد بیشتر شده است .

وی با شاره به مصوبات جلسه ستاد تنظیم بازار اظهار داشت : تصمیم بر آن شده که 3 فروشگاه دیگر در سطح شهر نیز در کار توزیع گوشت و مرغ یخ زده وارد شوند.

وی ادامه داد: در سطح شهرهای سریش آباد ، دلبران و دزج نیز در هر یک از شهرها یک فروشگاه این وظیفه را انجام خواهد داد.

امان اللهی ادامه داد: در عرضه این محصولات سیستم های لازم تعبیه شده است تا هر خانواده ای در سطح شهرستان تنها یکبار بتواند مرغ و گوشت مورد نظر خود را خریداری کند.

وی با بیان اینکه میزان سود فروشنده از هر کیلو گوشت تنها 750 تومان است افزود: این نخستین بار است که بدین صورت و با ارائه شماره سریال شناسنامه گوشت و مرغ یخ زده به فروش می رسد و همانطور که قبلا هم گفتیم سیاست اصلی ما در راستای تنظیم بازار و مقابله با فساد در توزیع بوده است و این روش در دوره های بعدی نیز ادامه خواهد داشت.

تنظیم بازار

بازدید [ 420 ]