اخبار

فرماندار شهرستان قروه :

افتخار می کنیم که شهرستان قروه طلایه دار مبارزه با ضد انقلاب در دوران دفاع مقدس بوده است

جلسه کارگروه فرهنگی دفاع مقدس شهرستان قروه در فرمانداری برگزار شد
افتخار می کنیم که شهرستان قروه طلایه دار مبارزه با ضد انقلاب در دوران دفاع مقدس بوده است

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قروه ، فرماندار شهرستان قروه در این جلسه ، گفت : افتخار می کنیم که شهرستان قروه در دوران دفاع مقدس ، طلایه دار مبارزه با ضد انقلاب بوده است .

موحد امان اللهی با اشاره به برگزاری اجلاسیه بزرگداشت 464 شهید شهرستان قروه ، افزود : به حمد الله این مراسم با آبرو و در شان شهدای والامقام برگزار شد و ما به عنوان رسالت زینبی (س) و در احترام و پاسداشت خون شهدا افتخار می کنیم که بتوانیم قدمی برای حفظ ارزش های دفاع مقدس برداریم .

امان اللهی همچنین از رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان قروه خواست که ضمن بازدید از مزار شهدای شهرستان چه در شهرها و چه در روستاها نواقص و مسائل مربوط به مزار شهدا را احصاء نمایند که بتوان با برنامه ریزی نسبت به تعمیر یا بازسازی و نوسازی آنها اقدام نمود .

مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان کردستان نیز در این جلسه گفت : شهرستان قروه در بسیاری از برنامه های مربوط به دفاع مقدس و گرامیداشت شهدا پیشتاز بوده و با میزبانی از 13 شهید والامقام گمنام ، اولین شهرستان در استان است .

سردار ذبیح الله مالکی افزود : در سطح استان 2500 نقطه که 150 نقطه مربوط به شهرستان قروه است شناسایی شده که در دوران دفاع مقدس اتفاقاتی در آنها رخ داده است که قصد داریم علاوه بر تهیه یک کتاب به عنوان دانشنامه دفاع مقدس استان کردستان ، برای هر شهرستان نیز یک کتاب شاخص در خصوص شهدا و اتفاقات دوران دفاع مقدس در آن را به چاپ برسانیم که این امر نیازمند همکاری و کمک ادارات و افراد در راستای جمع آوری مستندات مربوطه می باشد .

جلسه کارگروه فرهنگی دفاع مقدس شهرستان قروه در فرمانداری برگزار شد

بازدید [ 312 ]