اخبار

افتتاح مسکن مددجویان در شهر دزج

طرح عمرانی شامل افتتاح مسکن مددجویی در دزج روز چهارشنبه همزمان با هفتمین روز از دهه مبارک فجر با حضور فرماندار قروه و مسئولان محلی به بهره برداری رسید.
افتتاح مسکن مددجویان در شهر دزج
رئیس بهزیستی قروه در افتتاح مسکن مددجوی سه معلولیتی تحت پوشش بهزیستی در دزج گفت: این پروژه در مساحت 80 متر مربع با اعتبار 800 میلیون ریال از محل اعتبارات بهزیستی، بنیاد مستضعفان، سهم آورده متقاضی و مشارکت اهالی روستا هزینه شده است.
سارا عبدی اظهار کرد: سهم آورده مددجو و حمایت خیرین برای ساخت 15 میلیون ریال، حمایت بلاعوض بهزیستی 135 میلیون ریال و حمایت بنیاد مستضعان نیز 150 میلیون ریال بوده است.
وی با بیان اینکه قیمت زمین نیز که توسط خود مددجو تامین شده بود 500 میلیون ریال ارزش گذاری شده است، افزود: هدف از این کار تامین مسکن مددجویان فاقد مسکن است.
عبدی اضافه کرد: در سال جاری هشت طرح ساخت مسکن و 2 طرح مرکز مشاوره و مرکز سلامت روان در دست اقدام است که در هفته بهزیستی به بهره برداری خواهد رسید.
رئیس بهزیستی قروه با اشاره به افراد زیر پوشش این نهاد یادآور شد: یک هزار خانوار مستمر بگیر و غیر مستمر بگیر زیر پوشش این نهاد قرار دارد ضمن اینکه 250 زن سرپرست خانوار نیز در این شهرستان زیر پوشش بهریستی هستند.

بازدید [ 596 ]
برچسب ها