اخبار

قروه؛

افتتاح مسکن محرومین

طی مراسمی با حضور مدیرکل کمیته امداد امام(ره) استان کردستان و مسئولین شهرستانی در ناحیه منصل شهری قلعه تعدادی مسکن به محرومین اعطا شد.
افتتاح مسکن محرومین

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قروه  ،

در جریان سفر «رسول شیخی زاده» مدیرکل کمیته امداد امام (ره) به شهرستان قروه مراسمی با حضور امام جمعه شهرستان ، فرماندار و تعدادی از مسئولین سطح شهرستان تعداد 6 واحد مسکونی با ارزش ریالی بیش از 6 میلیارد ریال واقع در ناحیه منفصل شهری قلعه به محرومین شهرستان قروه اعطا شد .

در حاشیه این مراسم نیز از شهردار شهرستان و همچنین اعضای شورای شهر قروه بابت همکاری این مجموعه با کمیته امداد امام (ره) در اعطای واحد های مسکونی به محرومین تقدیر بعمل آمد و همچنین در راستای ساخت 20 واحد مسکونی دیگر و اعطای آن به محرومین در ناحیه منفصل شهری قلعه با دستان مسئولین استانی و شهرستانی کلنگ زنی شد.

همچنین در جریان این سفر به همراه فرماندار شهرستان قروه و امام جمعه شهرستان از شرکت دامداری 5000 دام دشت فراژن با توانایی آمیختگی ژن های ایرانی فرانسوی و با اشتغالزایی 40 نفر مستقیم به مالکیت «سعید ملکی» با محوریت بررسی مسائل و مشکلات واحد تولیدی مذکور بازدید نمودند و در پایان ای بازدید نیز نشستی با کارآفرینان شهرستان با محوریت بررسی و پیگیری معضلات و مشکلات واحد های تولیدی در محل شرکت دامداری دام دشت فراژن شهرستان قروه برگزار شد.

سرکشی مددجو

در پایان این سفر نیز شیخی زاده به همراه مسئولین شهرستانی واحد تولیدی کیف روستای باغلوجه بازدید بعمل آمد و به چندین مدد جو در روستای مذکور و روستای مالوجه سرکشی شد.

لازم به ذکر است که مرکز نیکوکاری روستای مالوجه نیز با دستان مسئولین استانی و شهرستانی افتتاح شد.

بازدید [ 92 ]
برچسب ها