اخبار

افتتاح مسجد و غسالخانه در روستای تقی آباد از توابع شهرستان قروه

همزمان با ششمین روز از دهه مبارک فجر، 2 طرح محرومیت زدایی به همت بسیج سازندگی با حضور مسئولان محلی در شهرستان قروه به بهره برداری رسید
افتتاح مسجد و غسالخانه در روستای تقی آباد از توابع شهرستان قروه

همزمان با ششمین روز از دهه مبارک فجر، 2 طرح محرومیت زدایی به همت بسیج سازندگی  با حضور مسئولان محلی در شهرستان قروه به بهره برداری رسید.یک باب مسجد و یک باب غسالخانه در روستای تقی آباد در قالب طرح های محرومیت زدایی توسط بسیج سازندگی سپاه ناحیه قروه احداث و امروز به بهره براری رسید.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه قروه روز سه شنبه در مراسم بهره برداری از این طرح ها گفت: از ابتدای سال 93 تاکنون به همت سپاه بیش از 80 طرح محرومیت زدایی با اعتباری بیش از 28 میلیارد و 330 میلیون ریال در این شهرستان به اجرا رسیده است.

سرهنگ سعید شعبانی افزود: کار ساخت این مسجد با مساحت 300 متر مربع سال 92 آغاز شد ولی نیمه تمام باقی مانده بود که در سال 95 تکمیل آن با اختصاص 800 میلیون ریال اعتبار در دستور کار بسیج سازندگی قرار گرفت.

وی در خصوص غسالخانه روستای تقی آباد نیز گفت: این غسالخانه با اعتبار 80 میلیون ریالی ساخته به بهره برداری رسیده است که 40 میلیون ریال توسط سپاه پاسداران و 40 میلیون ریال دیگر نیز سهم آورده مردم بوده است.

بازدید [ 642 ]
برچسب ها