اخبار

به همت سازمان بسیج سازندگی صورت گرفت؛

افتتاح مسجد روستای ضله جوب با اعتبار 2 میلیارد و 500 میلیون ریالی / بهره برداری از 200 طرح محرومیت زدایی در سال 98

همزمان با پنجمین روز از دهه مبارک فجر مسجد روستای ضله جوب از توابع بخش دزج در شهرستان قروه و در راستای پروزه های محرومیت زدایی سپاه پاسداران و با حمایت شورای زکات شهرستان و خیرین ، به بهره برداری رسید.
افتتاح مسجد روستای ضله جوب با اعتبار 2 میلیارد و 500 میلیون ریالی / بهره برداری از 200 طرح محرومیت زدایی در سال 98

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قروه ،فرماندار قروه در این مراسم با بیان اینکه مسجد پایگاه اصلی آغاز انقلاب اسلامی بوده است گفت: مسجد به عنوان محل اصلی فعالیت انقلابی جوانان در سال های ظلم و ستم شاهنشاهی بوده که تمامی افراد انقلابی در مسجد کار خود را آغاز کردند و امروز به برکت انقلاب اسلامی شاهد افتتاح این مسجد در شهرستان قروه هستیم.

موحد امان اللهی به جلسه اخیر مسئولین استانی اشاره نمود و گفت: در سال آینده با توجه به پیشنهاد استاندار کردستان و استقبال گرم سردار رجبی فرمانده سپاه بیت المقدس استان کردستان، 200 پروژه در حوزه محرومیت زدایی در شهرستان قروه تعریف خواهیم نمود و آن ها را به بهره برداری خواهیم رسانید.

علی رضویان مسئول سازمان بسیج سازندگی سپاه شهرستان قروه در مراسم بهره برداری از این طرح، اظهار داشت : سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از سال 93 تا سال 96 بالغ بر 80 پروزه محرومیت زدایی در شهرستان قروه با اعتبار 3 میلیارد تومان به بهره برداری رسانده است که از این میزان اعتبار یک و نیم میلیارد تومان سهم سپاه و یک و نیم میلیارد تومان هزینه مشارکت های مردمی و خیرین بوده است .

وی افزود: کلنگ احداث این مسجد در سال 93 به زمین زده شد؛ مسجدی که در آن سال یک مسجد 60 متری متروکه و کلنگی بود که به همت اهالی  محترم روستا ، شورای روستا و اعتبارات محرومیت زدایی سپاه پاسداران به بهره برداری رسیده است.

به گفته رضویان این مسجد و غسالخانه ان با اعتباری بالغ بر 250 میلیون تومان با متراژ 380 متر مربع احداث گردیده است.

 

مسجد روستای ضله جوب

بازدید [ 302 ]
برچسب ها