اخبار

قروه؛

افتتاح صندوق اجاره ای در شعبه مرکزی بانک ملی

با حضور حسین الماسی سرپرست فرمانداری شهرستان قروه، علی اشرف یوسفی قیاسی مدیرکل بانک ملی استان کردستان و جمعی از مسئولین ، صندوق امانات بانک ملی در شعبه مرکزی شهر قروه افتتاح شد.
افتتاح صندوق اجاره ای در شعبه مرکزی بانک ملی

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قروه، مدیر کل بانک ملی استان در این خصوص گفت : برای اولین بار به غیر از شعب مرکزی در شهر سنندج، بانک ملی اقدام به راه اندازی صندوق امانات به صورت اجاره ای در شعبه مرکزی شهر قروه نموده است .

 

علی اشرف یوسفی قیاسی عنوان کرد در صندوق امانات بانک ملی شعبه قروه تعداد130 عدد صندوق با هزینه کلی 120 میلیون تومان ایجاد شده است که شامل :  90 عدد صندوق کوچک با اجاره بهای سالانه حدود 128 هزار تومان با مبلغ ودیعه حدود یک میلیون و 23 هزار تومان ، 20 عدد صندوق سایز متوسط با اجاره بهای سالانه حدود 199هزار تومان با مبلغ ودیعه یک میلیون و 585 هزار تومان و 20 عدد صندوق سایز بزرگ با اجاره بهای سالانه حدود 409 هزار تومان با مبلغ ودیعه حدود 3 میلیون و 271 هزار تومان می باشد.

 

یوسفی قیاسی اظهار داشت این صندوق ها برای نگهداری اشیاء قیمتی، طلاو جواهرات، اسناد و مدارک و مواردی از این قبیل است که به صورت کامل در اختیار خود فرد با شرایط امنیتی بالا قرار می گیرد و فرد در شرایط کاملا مطمئن و امن‌ می تواند با در دست داشتن کارت شناسایی معتبر و کلید صندوق شخصی به اشیاء داخل  صندوق خود دسترسی داشته باشد .

 

وی با بیان این که حفظ و  نگهداری اسناد و اشیای گرانبها در محیط امن، یکی از نیازهای اساسی مردم است، اظهار امیدواری کرد این اقدام بانک ملی جدا از تامین نیاز  مشتریان می تواند در جلوگیری از سرقت و صدمات ناشی از آن تاثیر بسزایی داشته باشد .

 

مشتریان متقاضی می توانند با مراجعه به سایت بانک ملی به آدرس https://bmi.ir/ از شرایط واگذاری صندوق های اجاره ای اطلاع حاصل نمایند.

افتتاح صندوق اجاره ای در شعبه مرکزی بانک ملی

بازدید [ 301 ]