اخبار

افتتاح حوزه مقاومت بسیج شهدای وینسار

حوزه مقاومت بسیج در روستای وینسار روز چهارشنبه همزمان با هفتمین روز از دهه مبارک فجر با حضور فرماندار قروه و مسئولان محلی به بهره برداری رسید.
افتتاح حوزه مقاومت بسیج شهدای وینسار
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه قروه در افتتاح حوزه مقاومت بسیج شهدا روستای وینسار گفت: سه حوزه مقاومت در سال 95 به ناحیه مقاومت بسیج سپاه ابلاغ شد که باید استقرار پیدا کند یا ساخت آنها شروع شود که با پیگیری های انجام شده اعتبار ساخت یک حوزه تخصیص یافته است.
سرهنگ سعید شعبانی با اشاره به احداث سه حوزه مقاومت افزود: یک حوزه مقاومت بسیج برادران در وینسار، 2 حوزه مقاومت بسیج خواهران در دلبران و دزج در دست اقدام است.
به گفته وی، برای احداث حوزه مقاومت بسیج در وینسار، دزج و دلبران با پیگیری و مشارکت دهیاری و شورای اسلامی روستا و شهر زمین در اختیار سپاه قرار گرفته است.
سرهنگ شعبانی اظهار کرد: حوزه مقاومت بسیج وینسار در زمینی به مساحت یک هزار متر مربع با زیربنای 250 متر مربع با یک میلیارد و 300 میلیون ریال احداث شده است.
وی یاداور شد: حوزه های مقاومت بسیج در شهر و روستا مایه خیر و برکت جامعه است و برنامه های محرومیت زدایی، فرهنگی و طرح های نیمه تمام را پیگیری و اجرایی می کنند.
سرهنگ شعبانی با اشاره به ساخت سالن ورزشی در وینسار و اینکه فقط سیستم گرمایشی و کف پوش آن باقی مانده است، گفت: سال آینده این پروژه نیز به بهره برداری خواهد رسید و برای احداث حسینیه وینسار نیز از محل اعتبار محرومیت زدایی 500 میلیون ریال کمک شد.

بازدید [ 681 ]
برچسب ها