اخبار

فرماندار قروه:

اعضای شورای شهر در راستای توسعه شهر حرکت کنند

جلسه ستاد امر به معروف و نهی از منکر شهرستان قروه برگزار شد
اعضای شورای شهر در راستای توسعه شهر حرکت کنند

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قروه ، فرماندار قروه در این جلسه گفت : امیدواریم با ایجاد پارک علم و فناوری اعتبارات مناسبی جذب شود برای حمایت از جوانان خلاق و نخبگان چرا که موجب کار آفرینی در شهرسستان می شود .

موحد امان اللهی افزود : اعضای شورای شهر وکلای مردم هستند و باید مصوبات را بر اساس قانون تطبیق داده و تلاش کنند در راستای توسعه شهر حرکت کنند .

در این جلسه امام جمعه قروه با اشاره به نقش افراد تحصیل کرده و نخبگان در جامعه گفت : بسیاری از افراد تحصیل کرده و نخبگان با جامعه همراه نیستند و نیازهای جامعه را نمی دانند و اغلب نسبت به نیاز های شهرستان بی اطلاع هستند .

حجت الاسلام والمسلمین حسن بابائیان ضمن بیان مخالفت با ریاست معنوی امام جمعه بر ستاد ، افزود : در بحث امر به معروف در استان دچار مشکل بودیم و نیاز به اصلاح برخی موارد و روش های مدیریتی داشت که یکی از دلایل عدم حضور امام جمعه در جلسات این بود که ستاد باید از یک سری از مسائل پیروی کند که بتواند وظایف خود را به درستی انجام دهد .

جعفر کاوه دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر شهرستان نیز گفت : تشکیل مجمع نخبگان ، آموزش طلایه داران ، اعزام و آموزش روحانیوین و طلاب شهرستان به دوره 3 روزه در مرکز استان برای آشنایی با دستور کار و برنامه های ستاد امر به معروف ، تشکیل هیئت های مذهبی ، تشکیل شورای امر به معروف و نهی از منکر در ادارات و نهادها و در مراکز بخش های شهرستان و تشکیل شورای امر به معروف در مساجد با همکاری اداره اوقاف ، از جمله برنامه های اجرا شده و در حال اجرای ستاد امر به معروف شهرستان است که نیازمند همکاری و مساعدت ادارات و مسئولین با ستاد در راستای بهتر برگزار کردن این برنامه های هستیم .

جلسه ستاد امر به معروف و نهی از منکر 24 دی

بازدید [ 299 ]