اخبار

فرماندار قروه عنوان کرد؛

اختصاص بخشی از اعتبارات شهرستان در سال آینده برای حمایت از قهرمانان ورزشی

رئیس هیئت کوهنوردی و صعودهای ورزشی شهرستان قروه با فرماندار این شهرستان دیدار کرد.
اختصاص بخشی از اعتبارات شهرستان در سال آینده برای حمایت از قهرمانان ورزشی

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قروه ؛ در این جلسه ابتدا شهرام نعمتی به تشریح فعالیت های هیئت کوهنوردی شهرستان قروه پرداخت و گفت : خانم اسرا مفاخری جوانترین غار نورد جهان عضو این هیئت می باشد و در هیئت کوهنوردی و صعودهای ورزشی تعداد 200 نفر فعالیت دارند که از این تعداد 20 نفر به صورت حرفه ای رشته های تخصصی را دنبال می کنند .

رئیس هیئت کوهنوردی شهرستان قروه با اشاره به دعوت سینا ابراهیمی ورزشکار پرتلاش قروه ای به تیم ملی کوهنوردی و اسکی جمهوری اسلامی ایران ، افزود : سینا ابراهیمی توانسته است با تلاش و پشتکار به قهرمانی در رشته اسکی برسد و مقام چهارم مسابقات کشوری را کسب کرده و به تیم ملی دعوت شود .

سینا ابراهیمی به عنوان اولین کردستانی به مسابقات جهانی اسکی که از 16 اسفند در 2 کشور سوئیس و کره جنوبی برگزار می شود اعزام خواهد شد .

فرماندار شهرستان قروه نیز در این دیدار با تبریک به ورزشکاران قروه ای برای حضور در عرصه های ملی و بین الملی و کسب افتخار توسط این عزیزان ، گفت : برای حمایت از قهرمانان ورزشی و ورزشکاران حرفه ای که الگوی خوبی برای جوانان هستند ، در برنامه ریزی سال آینده بخشی از بودجه شهرستان را اختصاص خواهیم داد .

موحد امان اللهی از اداره ورزش و جوانان خواست که برنامه ای جامع و مشخص برای حمایت از ورزشکاران و هیئت های ورزشی فعال در شهرستان تدوین کند و در این برنامه سعی کند که از ظرفیت های مناسب منطقه برای توسعه ورزش و استفاده نماید .

امان اللهی در خصوص ایجاد پیست اسکی در منطقه بدر و پریشان نیز از اداره ورزش و جوانان خواست که طرح جامعی را برای این موضوع در راستای جذب سرمایه گذار در منطقه تهیه و ارائه کند.

 

بازدید [ 331 ]