اخبار

در راستای کنگره ۵۴۰۰ شهید کُردستان

اجلاسیه شهدای شهرستان قروه برگزار شد

اجلاسیه بزرگداشت #شهدای #شهرستان_قروه با حضور موحد امان اللهی فرماندار شهرستان قروه ، حجت الاسلام حسن بابائیان امام جمعه قروه ، سردار ضیاءالدین حزنی دبیر قرارگاه محرومیت زدایی سپاه، خانواده معظم شهدا ، جمع کثیری از مردم انقلابی و شهید پرور شهرستان قروه و جمعی از مسئولان استانی و شهرستانی ، برگزار شد .
اجلاسیه شهدای شهرستان قروه برگزار شد

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قروه ، در ابتدای مراسم ، حجت الاسلام حسن باباییان، امام جمعه قروه حضور اقشار مختلف مردم را در برپایی این مراسم دلگرم کننده دانست و گفت: مسئولان نظام باید قدردان مردم باشند و با جان و دل به آن‌ها خدمت رسانی کنند.

 

 

سردار ضیاءالدین حزنی، دبیر قرارگاه محرومیت زدایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی که مهمان ویژه این اجلاسیه بود، با خوب ارزیابی کردن خدمات قرارگاه محرومیت زدایی در کُردستان، گفت: هر مسئولی که در نظام مقدس جمهوری اسلامی به مردم، شهدا و خانواده جانبازان و ایثارگران احترام بگذارد و برای آبادانی کشور با تمام وجود تلاش کند، حق شهدا را ادا کرده است.

 

 

موحد امان اللهی، فرماندار شهرستان قروه و رییس اجلاسیه شهدای این شهرستان نیز با اشاره به تلاش یک ساله ۲۴ کمیته متشکل از ادارات و نهاد‌های مسئول برای برگزاری این مراسم، گفت: تاکنون ۹۶ یادواره برگزار شده است و اکیپ‌های پزشکی به مناطق محروم اعزام شده اند.

 

 

تشییع پیکر شهید گمنام دوران دفاع مقدس که در عملیات رمضان در شرق بصره تفحص شده از دیگر برنامه‌های این مراسم بود.

 

 

در اجلاسیه شهدای قروه علاوه بر تقدیر از ۱۴ خانواده شهید والا مقام از هفت عنوان کتاب با محوریت زندگی و وصیت نامه شهدا رونمایی شد.

 

 

۱۲ اردیبهشت ۹۸ کنگره ۵۴۰۰ شهید استان کُردستان در سنندج برگزار می‌شود.

اجلاسیه شهدای شهرستان قروه

بازدید [ 339 ]