اخبار

فرماندار قروه خبر داد :

اجرای 297 برنامه فرهنگی و هنری و افتتاح 69 پروژه عمرانی در دهه مبارک فجر

جلسه شورای اداری شهرستان قروه با دستور کار تشریح دستاوردهای چهل سال ابتدای انقلاب اسلامی ایران و هماهنگی اجلاسیه شهرستانی کنگره 5400 شهید استان کردستان ، برگزار شد
اجرای 297 برنامه فرهنگی و هنری و افتتاح 69 پروژه عمرانی در دهه مبارک فجر

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قروه  ، در این جلسه فرماندار قروه با اشاره به خدمات انجام شده در 4 دهه عمر انقلاب اسلامی ایران گفت : مدیران ادارات مکلفند که دستاوردهای چهل سال انقلاب را برای مردم تشریح کنند و باید قدردان خون شهداء و امام راحل باشیم و شکر گزار این باشیم که رهبری آگاه و بصیر بر سکان این کشور اسلامی نشسته است و انشالله انقلاب اسلامی با این عظمت و اقتدار و پایداری به پیش می رود .

موحد امان اللهی با تشریح برنامه های دهه مبارک فجر افزود : در این ایام 297 برنامه فرهنگی و هنری برگزار می شود و همچنین 69 پروژه عمرانی با اعتبار 837 میلیارد ریال افتتاح خواهد شد .

امان اللهی در خصوص فعالیت های حوزه اشتغال نیز گفت : در حوزه اشتغال پایدار روستایی حدود 12 میلیارد تومان سهم شهرستان بوده که تا به امروز 24 میلیارد و 300 میلیون تومان پرداخت شده است که این مبلغ برای اجرای 195 طرح بوده و برای 394 نفر به صورت مستقیم اشتغال ایجاد شده است .

وی عنوان کرد : در اشتغال فراگیر نیز 10 میلیارد و پانصد میلیون تومان برای اجرای 48 طرح پرداخت شده است که برای 245 نفر شغل ایجاد شده است و در بخش مشاغل خانگی نیز مبلغ یک میلیارد و صد میلیون تومان برای 190 طرح پرداخت شده است که به صورت مستقیم برای 190 نفر ایجاد اشتغال کرده است .

فرماندار قروه به اجرای برنامه سفر به روستاهای 4 بخش شهرستان قروه به همراه مدیران ادارات اشاره کرد و گفت : در 6 هفته 16 روستا مورد بازدید قرار گرفت و 270 مصوبه در این سفرها نوشته شد که 80 در صد آن ها اجرای شده و 20 درصد باقی مانده نیازمند اختصاص اعتبار است که در سال آینده در این خصوص اقداماتی انجام خواهد گرفت.

در ادامه حجت الاسلام والمسلمین حسن بابائیان امام جمعه قروه و علی محمد مرادی نماینده مردم شهرستان های قروه و دهگلان در مجلس شورای اسلامی نکاتی را عنوان کردند و سرهنگ محمد رضا حیدری فرمانده سپاه قروه نیز توضیحاتی را در خصوص اجلاسیه شهرستانی کنگره 5400 شهید استان کردستان که قرار است 30 بهمن ماه برگزار شود ارائه نمود .

در پایان از زحمات و تلاشهای همکاران پلیس آگاهی شهرستان قروه در راستای حفظ نظم و امنیت با اهدای لوح تقدیر ، قدردانی شد .

 

جلسه شورای اداری

بازدید [ 356 ]