اخبار

به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ؛

اجرای سرود 1357 نفره دانش آموزان در روز 22 بهمن

جلسه ستاد گرامیداشت دهه مبارک فجر در فرمانداری قروه برگزار شد
اجرای سرود 1357 نفره دانش آموزان در روز 22 بهمن

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قروه ، فرماندار قروه در این جلسه ضمن تشریح دستورالعمل ستاد چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب و همچنین ستاد گرامیداشت دهه مبارک فجر برای اعضای کارگروه ها ، گفت : مقایسه قبل و بعد از انقلاب مقایسه شب با روز است و دلیل بیان دستاوردهای چهل ساله انقلاب در حقیقت پاسخ به هجمه های دشمن و معاندین نظام مقدس اسلامی است .

موحد امان اللهی افزود : این تفکر نظام اسلامی است که در مقابل ظلم و استکبار سکوت نکند و امروز مشاهده می کنیم که در چهلمین سالگرد انقلاب تمام زور و حربه های دشمن به اینجا ختم شده است که نتوانسته اند به این انقلاب و به این نظام آسیبی برسانند .

فرماندار قروه همچنین اظهار داشت : معدن داران در بحث گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی مکلف به همکاری و همراهی با ستاد گرامیداشت دهه مبارک فجر هستند .

حجت الاسلام حسن بابائیان امام جمعه قروه نیز در این مراسم گفت : دشمن مدت هاست که برای ضربه زدن به جمهوری اسلامی ایران در جشن چهل سالگی پیروزی انقلاب ، برنامه ریزی کرده است و ما امروز باید مسائلی را که در نظام اسلامی انجام شده است به مردم اعلام کنیم و این روشنگری موجب شکست دشمن و خنثی شدن توطئه های آنهاست و این مسئله فارغ از این است که چه کسی رئیس ستاد بزرگداشت چهل سالگی است و چه کسی مسئول ستاد دهه فجر و می طلبد همه مسئولین احساس وظیفه و تکلیف داشته باشند .   

اجرای سرود 1357 نفره دانش آموزان در روز 22 بهمن ، فضا سازی شهری و محیطی ، نواختن گلبانگ انقلاب در مدارس و مساجد ، برگزاری مسابقات متنوع قرآنی ، فرهنگی و ورزشی ، برگزاری یادواره شهدای دانش آموز و ... از جمله برنامه های پیش بینی شده در ایام دهه مبارک دهه فجر است . 

چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی

بازدید [ 596 ]