اخبار

با حضور پرشور مردم ،

اجتماع بزرگ جشن بیعت در قروه برگزار شد

اجتماع بزرگ منتظران ظهور همزمان با سراسر کشور به مناسبت سالروز امامت حضرت مهدی موعود (عج) و دعا برای فرج امام زمان در شهرستان قروه برگزار شد.
اجتماع بزرگ جشن بیعت در قروه برگزار شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قروه ، به مناسبت سالروز امامت حضرت مهدی موعود (عج) اجتماع بزرگ منتظران ظهور در قروه با حضور اقشار مختلف مردم همزمان با سراسر کشور در میدان اتحاد برگزار شد.

در این مراسم امام جمعه قروه با بیان اینکه مهمترین اتفاقی که در عالم رخ خواهد داد مسئله ظهور منجی عالم بشریت است، اظهار داشت: ایجاد عدالت طلبی، مبارزه با تحریف ها و بدعت ها، ایجاد انقلاب سیاسی و اجتماعی، به ارمغان آوردن آزادی، گشودن مسیر معنویت و بصیرت افزایی از جمله اهدافی است که امام زمان برای آن ها ظهور خواهد کرد.

حجت الاسلام عابدین رستمی همچنین ایجاد انقلاب اقتصادی و علمی، انقلاب در ارزش های و سطوح عقلانیت بشر و در واقع تحول در تمامی موارد را از دیگر اهداف ظهور امام زمان دانست.

 

به گفته وی مهمترین آرمان دین عدالت است که ظهور برای آن صورت می گیرد و براساس اندیشه مهدی موعود عالم را عدالت فرا خواهد  گرفت چرا که تمام انقلاب ها به دنبال جهانی سازی بودند اما تنها انقلابی که کره زمین در بر می گیرد انقلاب امام زمان است.

 

رستمی به انقلاب اقتصادی در زمان ظهور اشاره کرد و افزود: این مهم رخ نخواهد داد مگر اینکه بنیان و پایه اش عدالت باشد، درست همان هدفی که با ظهور امام زمان محقق می شود.

وی با بیان اینکه امام زمان اهداف ۱۲۴ هزار پیامبر را اجرایی می کند، تصریح کرد: این ظهور دردهای بشریت را درمان کرده و تمامی جهانیان را به آرامش معنوی خواهد رساند لذا مهمترین نکته برای تحقق این اهداف این است که راه را برای ظهور هموار کرده و تنگناها را ببندیم.

 

در پایان این مراسم منتظران با قرائت بیانیه ای تعهد خود را به امام زمان اعلام کرده و بر آماده سازی شرایط برای ظهور تأکید کردند.

 

 

جشن بیعت در قروه

بازدید [ 176 ]