اخبار

قروه ؛

آیین تکریم و معارفه رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران برگزار شد

آیین تکریم و معارفه رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران برگزار شد
آیین تکریم و معارفه رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران  برگزار شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قروه ، در مراسمی با حضورفرماندار شهرستان قروه  و مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کردستان ، از تلاش های اصغر خدایوردی تقدیر و جعفر کاوه به عنوان رئیس جدید بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان قروه منصوب شد و حکم خود را از دست فرماندار این شهرستان دریافت کرد .

فرماندار قروه با اشاره به چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی گفت : شهدا حق بزرگی بر گردن همه ما دارند و باید تلاش شود که ایثارگری شهدا به مردم معرفی شود .

موحد امان اللهی افزود : خدمت به خانواده معظم شهدا افتخار بزرگی است که اجر و پاداش آن تنها از سوی خداوند متعال قابل‌ محاسبه است و باارزش‌های مادی نمی‌توان آن را جبران کرد.

مدیرکل بنیاد شهید استان نیز در این جلسه اظهارداشت :مردم و مسئولان نظام مقدس جمهوری اسلامی  خود رامدیون خون شهدا و مرهون رشادت و دلاورمردی‌های جانبازان و ایثارگران دانسته و خدمت به خانواده شهیدان و ایثارگران را مایه مباهات و افتخار می‌دانند.

رضا نجفی افزود : رسیدن به مقام و جایگاه معنوی شهادت آسان نبوده و خدمت به خانواده های شهدا، جانبازان و ایثارگران وظیفه آحاد جامعه و مسئولان است و باید شهدا را الگو و سرمشق خود قرار داده و ادامه دهنده راه آنان باشیم.

 

بازدید [ 507 ]