معاون سیاسی-اجتماعی فرماندار قروه:خدمت صادقانه تنها عمل ماندگار ازهرمسئولی است

معاون سیاسی- اجتماعی فرماندار قروه نیز گفت: خدمت مسئولانه و صادقانه تنها عمل ماندگاری است که از هر مدیری بر جای گذاشته می شود بنابراین همه ما در سمت های مختلف باید نهایت تلاش خود را بکار گیریم که عمل ماندگارمان خدمت به مردم باشد.

 به گزارش روابط عمومی فرمانداری قروه, حاجعلی آوجی در مراسم تودیع و معارفه رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان قروه افزود: مراسم تودیع و معارفه معمولاً فرصتی است که خدمتگزاران مردم در آن، مسئولیت ها را به یکدیگر می سپارند و ایده ها و برنامه ها با توان و انرژی جدیدی برای خدمت به کار گرفته می شوند.

به گفته وی ابراهیمی یکی از مدیران زحمتکش شهرستان است که 2 سال به عنوان رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان خدمت صادقانه نمود و کارهای بسیاری در این مدت به ثمر رساند .

آوجی افزود:به واسطه تعامل و همفکری با همکاران و مدیران شهرستان موفقیت های بسیار داشته و همواره مردم و همکاران از وی به نیکی یاد می کنند و این امر مسئولیت مدیر جدید را دو چندان می کند.

مدیر شبکه بهداشت و درمان سابق شهرستان قروه گفت:حوزه سلامت یک حوزه یکپارچه است و از ابتدای فعالیت خود پیشرفت در تمام ابعاد پزشکی را در تعهد کار قرار دادم.

صادق ابراهیمی افزود: حوزه بهداشت و درمان یکی شیرین ترین،حساس ترین و پیچیده ترین حوزه ها است چرا که با جان و سلامت مردم سر کار دارد و در این زمینه باید افزایش اعتبار بهداشت و درمان این بخش را در روستاها گسترش داد.

ابراهیمی با اشاره به اینکه طرح تحول نظام سلامت با موفقیت های چشمگیری در شهرستان قروه همراه بود افزود: از بودجه این طرح 80 درصد صرف توسعه زیر ساخت ها ،استانداردها و نگهداری پزشکان و متخصصان و 20 درصد نیز به عنوان افزایش دست مزد و درآمد پزشکان هزینه شد.

به گفته وی طرح تحول نظام سلامت یک طرح موفق در بین مردم است و توسعه فضای بهداشتی در شهرک دانش و امام خمینی(ره) و در مناطق حاشیه شهرستان در دست اقدام است.

وی ادامه داد: اولین پایگاه فوریت های پزشکی 115 روستایی در سطح استان مربوط به دلبران از توابع شهرستان قروه است که با همکاری و مشارکت خیرین در شهرستان قروه به بهره برداری رسید

ابراهیمی افزود: در بیمارستان شهید بهشتی کلینیک ویژه و تخصصی را در طول مدت زمان هشت ماه پیگیری و به بهره برداریرسید که در نوع خود یک حرکت ماندگار بود

وی تصریح کرد: کلینیک غربالگری سرطان که از پیشرفت فیزیکی 80 درصدی برخوردار است برای احداث آن 50 میلیارد ریال هزینه شده است.

ابراهیمی ادامه داد: امکانات دیالیزی در سطح شهرستان هم اکنون 2 برابر شده اند و دیگر نیاز نیست که بیماران دیالیزی به مرکز استان مراجعه داشته باشند.

وی با اشاره به اینکه در طرح تحول نظام سلامت با استقبال مردم و کمک خیرین مبلغ چهار میلیارد ریال برای فاز دوم اتاق عمل بیمارستان شهید بهشتی با هدف افزایش تعداد تخت‌های فعال جراحی هزینه شده است افزود:این طرح در زمینی به مساحت 350 مترمربع اجرا شده است و با اجرای آن تعداد اتاق‌های عمل بیمارستان از 4 اتاق به 7 اتاق افزایش پیدا می‌کند.

 ابراهیمی گفت: طرح تحول نظام سلامت باعث گرایش بیشتر متخصصین به بخش دولتی شد که در شهرستان قروه یک رکورد بی سابقه ای داشته است به طوری که در سال گذشته 13 متخصص پزشکی در رشته های مختلف جذب بیمارستان شده است.
در پایان مراسم از زحمات صادق ابراهیمی قدردانی شد و امید محمدی متخصص قلب و عروق به عنوان سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان قروه معرفی شد.

22 خرداد 96