فرماندارقروه:روابط عمومی نقش بسزایی در زمینه نشاط و امید در جامعه دارند

فرماندار شهرستان قروه گفت: روابط عمومی ها سهم مهمی در زمینه افزایش اعتماد مردم به خدمات دولت دارند که می توانند زمینه امید و نشاط را در جامعه فراهم کنند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری قروه، پرویز کولانی در نشست با روابط عمومی دستگاه های اجرایی با محوریت آگاه سازی انتخابات در فرمانداری قروه افزود: یکی از ضعف های روابط عمومی دستگاه های اجرایی نبود اطلاع رسانی درست و شفاف به مردم است.

به گفته وی حضور پرشور و مشارکت بالای مردم در انتخابات به عنوان قدرت نرم نظام که نشان از اقتدار و حاکمیت نظام مقدس جمهوری اسلامی در داخل کشور و عرصه بین المللی است همچون تیری در چشم دشمنان نظام بوده که می طلبد مورد توجه مجریان انتخابات و مردم قرار بگیرد.

کولانی افزود: صحت،سلامت انتخابات و رعایت اصل بی طرفی مجریان از رویکردهای مهم انتخابات بوده چرا که انتخابات آبروی نظام جمهوری اسلامی است.

وی اظهار کرد: دشمنان از قدرت سخت افزاری ایران نمی ترسند بلکه از مردم به عنوان قدرت نرم نظام می ترسند و انتخابات یک مقطع گذرا است اما بعد از انتخابات قضاوت از سوی مردم در مورد نحوه اجرای صحیح این مقوله حساس به جای می ماند و این امر در اعتماد مردم تاثیرگذار است.

فرماندار قروه با بیان اینکه بسیاری از رسانه های بیگانه از ماه ها قبل تبلیغات خود را علیه نظام جمهوری اسلامی و انتخابات به شدت آغاز کرده اند گفت:دشمنان به عناوین مختلف با فضاسازی و اخبار دروغین سعی در دلسرد کردن مردم از حضور در انتخابات دارند که می طلبد مسئولان و به خصوص روابط عمومی ها با انعکاس واقعی اخبار و عملکرد دولتمردان در راستای حفظ نظام مانع از این توطئه های دشمنان شوند.

کولانی اظهار کرد: حضور پرشور مردم در 29 اردیبهشت می تواند خط بطلانی بر تمام برنامه ها و توطئه های دشمنان نظام و انقلاب باشد.

29 فروردين 96