پیام تبریک فرماندار شهرستان قروه به مناسبت فرا رسیدن عید نوروز

"بسم الله الرحمن الرحیم" برآمد باد صبح و بوی نوروز به کام دوستان و بخت پیروز مبارک بادت این سال و همه سال همایون بادت این روز و همه روز

بهار یکی از باشکوه ترین جلوه های رحمانی در جهان هستی است که می توان با تماشای آن، راهی به سوی خدا یافت و جمال پروردگار را به تماشا نشست، فصلی نو که طبیعت ردای شکوفه بر تن می کند و انسان ها را به گره گشایی و هم گرایی فرا می خواند. نوروز حلقه پیوند میراث فرهنگی و تمدن با طبیعت و فرصتی است برای پناه بردن به دامن آن و اینکه در اسرار آفرینش تأمل و تعمق کنیم.
 اینک و در آستانه سال نو، بار دیگر نیازمند وحدت و همدلی شما مردم و شهروندان عزیز برای تحقق آرزوها و آرمان‌های مشترکمان هستیم برهمین مبنا نوروز که موسم نزدیکی و پیوند دلها و آرزوها است فرصت مناسبی است تا با یکدیگر عهد و پیمان ببندیم که تا رسیدن به توسعه همه جانبه و تحقق یک زندگی توأم با معنویت، آرامش و امید، لحظه‌ای از تلاش و کوشش دست برنداریم.
در آغاز سال جدید آرزوی ما برای همه شهروندان عزیز، زندگی در شهری اخلاقی، زیبا، ایمن، شاد، آباد و توسعه یافته، که از جنس رویا و شعار نیست بلکه اهداف به دقت برنامه ریزی شده‌ای هستند که در سال جدید با قاطعیت و پشتکار و مشارکت شهروندان در جهت تحقق آنها تلاش خواهیم کرد.
در این عید سعید باستانی با امید به فردایی بهتر و بهاری پربارتر، بر آستان آفریدگار یگانه سر به سجده شکر می گذاریم و فروتنانه از او طلب می کنیم که :«یا مقلب القلوب و الابصار، یا مدبر اللیل و النهار، یا محول الحول و الاحوال، حول حالنا الی احسن الحال.»

به امید بهترین ها
پرویز کولانی
فرماندار شهرستان قروه

29 اسفند 95