خبرهای فرمانداری قروه

فرماندار قروه: پیکرهای پاک چهار شهید گمنام در قروه تدفین می شوند

پرویز کولانی فرماندار قروه گفت: همزمان با سالروز شهادت حضورت فاطمه زهرا(س) پیکرهای پاک چهار شهید گمنام دوران جنگ تحمیلی در این شهرستان تشییع و تدفین می شوند.

ادامه...4 اسفند 95
فرماندار شهرستان قروه: فلسفه انتخابات نشان دادن وحدت در جامعه است

پرویز کولانی فرماندار قروه فلسفه انتخابات را نشان دادن وحدت میان مردم دانست و گفت: فراهم سازی مشارکت، صحت و سلامتی و امنیت در برنامه های انتخاباتی بسیار باید مدنظر قرار گیرند.

ادامه...4 اسفند 95
فرماندار شهرستان قروه: روابط عمومی های خلاق عامل رشد سازمان ها هستند

پرویز کولانی بعد از ظهر امروز دوشنبه در نشست تخصصی با روابط عمومی های ادارات شهرستان قروه یکی از ارکان اصلی هر اداره و سیستمی را روابط عمومی آن ارگان دانست و اظهار داشت: روابط عمومی ها قلب تپنده هر سازمانی هستند که نقشی پررنگ و اثرگذار در تصمیم گیریهای مدیریتی و فضای جامعه دارند.

ادامه...3 اسفند 95
فرماندار قروه: روح معنویت و وحدت در جامعه به برکت خون شهداء است

پرویز کولانی فرماندار قروه گفت: امروز به برکت خون شهداء است که روح معنویت، تقوا، وحدت و برادری در جامعه موج می زند.

ادامه...1 اسفند 95
فرماندار قروه : طرح تحول سلامت تحولی در رفاه اجتماعی مردم

پرویز کولانی فرماندار قروه گفت: اجرای طرح تحول نظام سلامت یک دگرگونی چشمگیر در عرصه درمان و سلامت است به طوری که تحولی در سطح رفاه اجتماعی مردم فراهم کرد.

ادامه...1 اسفند 95
افتتاح بزرگترین فروشگاه غرب کشور در شهرستان قروه

بزرگترین فروشگاه غرب کشور صبج امروز با حضور دکتر پرویز کولانی فرماندار شهرستان قروه ، حاج آقا بابائیان امام جمعه قروه و دیگر مسئولین ، در قروه افتتاح شد .

ادامه...27 بهمن 95
فرماندار شهرستان قروه : پیشگیری از اعتیاد نیازمند اصلاح سازی درونی است

دکتر پرویز کولانی فرماندار شهرستان قروه در جلسه کمیته پیشگیری از اعتیاد این شهرستان گفت : پیشگیری از اعتیاد در مرحله نخست نیازمند اصلاح درونی است .

ادامه...27 بهمن 95
بازدید معاون برنامه ریزی و عمران فرمانداری از کارگاه های تولیدی و صنایع دستی شهرستان

مهندس میمنت آبادی معاون برنامه ریزی و عمران فرمانداری شهرستان قروه به همراه تنی چند از مسئولین این شهرستان از کارگاه های تولیدی و صنایع دستی سطح شهر قروه بازدید کردند .

ادامه...26 بهمن 95
بازدید فرماندار از نمایشگاه سیار پیشگیری از اعتیاد

دکتر پرویز کولانی فرماندار شهرستان قروه به همراه مسئولین این شهرستان از نمایشگاه سیار پیشگیری از اعتیاد و آسیب های اجتماعی دبیرستان پسرانه شهید بشارت قروه بازدید کردند.

ادامه...26 بهمن 95
مردمی بودن انقلاب اسلامی وجه تمایز این انقلاب با سایر انقلاب های جهان است

پرویز کولانی فرماندار قروه گفت: مردمی بودن و مشارکت تمامی اقشار در پیروزی انقلاب اسلامی وجه تمایز این انقلاب با سایر انقلاب های جهان در طول تاریخ است.

ادامه...22 بهمن 95
صفحه