آخرین اخبار فرمانداری قروه

پیام تقدیر و تشکر کولانی فرماندار شهرستان قروه از حضور باشکوه مردم در راهپیمایی روز جهانی قدس

بسم الله الرحمن الرحیم من لـم یشـکرالمخلوق لـم یشـکر الخالـق

ادامه...2 تير 96
گزارش تصویری/راهپیمایی روز قدس

به گزارش روابط عمومی فرمانداری قروه،پرویز کولانی فرماندار قروه در آخرین جمعه ماه رمضان در راهپیمایی روز قدس شرکت کردند.

ادامه...2 تير 96
فرماندار قروه:استکبار جهانی از قدرت و اتحاد جهان اسلام هراس دارد

فرماندار قروه گفت: استکبار جهانی از قدرت جهان اسلام بیم دارد و یکی از توطئه های شوم آن ها این است که قدرت جهان اسلام را درگیر کنند.

ادامه...30 خرداد 96
فرماندار قروه:هویت بخشی حوزه گردشگری-فرهنگی نقش مهمی در توسعه اقتصادی دارد

فرماندار قروه گفت: دنباله روی از هویت بخشی در حوزه فرهنگی و گردشگری برای برنامه ریزی با استفاده از ظرفیت های منطقه نقش مهمی در توسعه اقتصادی آن دارد.

ادامه...29 خرداد 96
فرماندار قروه:اداره کتابخانه ها به اعضا و جوانان خلاق واگذار شود

فرماندار قروه گفت: اداره کتابخانه ها باید از حالت صرف اداری و دولتی خارج شود به خود اعضای کتابخانه و جوانان خلاق در این عرصه واگذار کرد و از دور از آن ها حمایت کرد

ادامه...29 خرداد 96
گزارش تصویری/کارگروه ارتقاء امنیت اجتماعی

به گزارش روابط عمومی فرمانداری قروه،کارگروه ارتقاء امنیت اجتماعی با محوریت اوقات فراغت با حضور حاجعلی آوجی معاون سیاسی-اجتماعی فرماندار قروه برگزار شد.

ادامه...25 خرداد 96
گزارش تصویری/بازدید فرماندار قروه از مرکز جامع توانبخشی

به گزارش روابط عمومی فرمانداری قروه،پرویز کولانی فرماندار قروه از مرکز جامع توانبخشی،حرفه آموزی،تولید و حمایتی معلولین ذهنی 14 سال به بالا توانا بازدید کرد.

ادامه...25 خرداد 96
گزارش تصویری/هفته جهاد کشاورزی

به گزارش روابط عمومی فرمانداری قروه،با حضور پرویز کولانی فرماندار قروه پروِژه های جهاد کشاورزی به مناسبت هفته جهاد کشاورزی به بهره برداری رسید.

ادامه...24 خرداد 96

شهرستان قروه

قروه در دشت وسیعی در نودوسه كیلومتری شرق سنندج و شمال غربی همدان قرار دارد و از آغاز در طول جاده سنندج به طرف همدان توسعه یافته است. مركز حكومت این شهر در گذشته روستای قصلان بود كه توسط امان‌الله خان بزرگ، والی معروف كردستان در محوطه آن بناهایی از قبیل: قلعه، عمارت، مسجد، حمام،‌باغ و بیشه بزرگی احداث شده است.در حال حاضر قروه به دلیل شرایط خاص زمین ساختی و چشمه‌های آب گرم و معدنی مورد توجه مسافرین و گردشگرانی است كه به همین دلیل اقدام به مسافرت به این شهر مینمایند.