آخرین اخبار فرمانداری قروه

گزارش تصویری/کارگاه آموزشی اعضای هیئت های اجرایی و بازرسی انتخابات

به گزارش روابط عمومی فرمانداری قروه،کارگاه آموزشی اعضای هیئت های اجرایی و بازرسی انتخابات با حضور حاجعلی آوجی معاون سیاسی-اجتماعی فرماندار قروه برگزار شد.

ادامه...3 ارديبهشت 96
گزارش تصویری/ کمیته فناوری اطلاعات

به گزارش روابط عمومی فرمانداری قروه،نشست کمیته فناوری اطلاعات با محوریت انتخابات با حضور مدیر کل فناوری اطلاعات استانداری کردستان،معاون سیاسی-اجتماعی فرماندار قروه،کارشناسان فناوری اطلاعات فرمانداری و بخشداری تابعه قروه برگزار شد.

ادامه...3 ارديبهشت 96
فرماندار قروه:فضای جامعه در دولت تدبیر و امید به سمت تثبیت و آرامش حرکت می کند

فرماندار شهرستان قروه گفت: در دولت تدبیر و امید تثبیت و آرامشی در فضای جامعه ایجاد شده و گشایش های در بعد کلان سرمایه گذاری های داخلی و خارجی بستر محکمی برای رسیدن به جهش های محکم اقتصادی ایجاد شده است.

ادامه...2 ارديبهشت 96
گزارش تصویری/دیدار مردم روستای دیوزند با فرماندار

به گزارش روابط عمومی فرمانداری قروه،در دیدار و نشست مردم روستای دیوه زند از توابع بخش مرکزی با فرماندار قروه مسائل و مشکلات آن ها مورد بررسی قرار گرفت.

ادامه...1 ارديبهشت 96
گزارش تصویری/دیدار و نشست مردم بهارلو با فرماندار

با حضور فرماندار قروه، مسائل و مشکلات روستای بهارلو از بخش دلبران در فرمانداری مورد بررسی قرار گرفت.

ادامه...1 ارديبهشت 96
فرماندار قروه:اداره مالیات نقش مهمی در رونق اقتصادی و دلگرم کردن مردم و اصناف دارد

فرماندار شهرستان قروه گفت: اداره مالیات با استفاده از تسهیل گری در قانون برای رونق اقتصادی و دلگرم کردن مردم و اصناف اقدام کند چرا که مالیات یک تکلیف قانونی است و مردم در کشورهای پیشرفته با رغبت مالیات می پردازند و در قبال پرداخت مالیات مطالبات آن را می بینند.

ادامه...1 ارديبهشت 96
گزارش تصویری

نخستین نشست هیئت اجرایی دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در شهرستان قروه با حضور «پرویز کولانی»؛ فرماندار قروه برگزار شد.

ادامه...31 فروردين 96
فرماندار قروه:فرهنگ کار در مناطق روستانشین ضعیف است

فرماندار شهرستان قروه گفت: فرهنگ کار در مناطق روستانشین ضعیف بوده و این امر یکی از دغدغه های خانواده ها و مسئولان است.

ادامه...31 فروردين 96

شهرستان قروه

قروه در دشت وسیعی در نودوسه كیلومتری شرق سنندج و شمال غربی همدان قرار دارد و از آغاز در طول جاده سنندج به طرف همدان توسعه یافته است. مركز حكومت این شهر در گذشته روستای قصلان بود كه توسط امان‌الله خان بزرگ، والی معروف كردستان در محوطه آن بناهایی از قبیل: قلعه، عمارت، مسجد، حمام،‌باغ و بیشه بزرگی احداث شده است.در حال حاضر قروه به دلیل شرایط خاص زمین ساختی و چشمه‌های آب گرم و معدنی مورد توجه مسافرین و گردشگرانی است كه به همین دلیل اقدام به مسافرت به این شهر مینمایند.